Cover art for podcast Stoorzender de podcast

Stoorzender de podcast

49 EpisodesProduced by Stoorzender PodcastWebsite

Een podcast over mentale gezondheid. Claire worstelde lange tijd met mentale kwetsbaarheden als depressies en een eetstoornis. Samen met haar vriend Jeroen vecht ze voor meer openheid over deze onderwerpen. Ze spreken met gasten die een belangrijke strijd voeren en leren elkaar en zichzelf steeds be… read more

48:04

S01E12 Mitchell over borderline & mentale gezondheid bij jongens

Mitchell is op jonge leeftijd al succesvol popfotograaf. Hij fotografeerde heel erg veel bekende artiesten. Een kleine greep: U2, Rolling Stones, Dua Lipa, Martin Garrix, Elton John en Pink Floyd. Mitchell heeft borderline. Dat weten niet veel mensen, maar hij vindt het toch belangrijk om zich in deze podcast uit te spreken over hoe dit voor hem is. In deze laatste aflevering van het seizoen gaat het over het stigma wat hij voelt en hoe hij met zijn borderline omgaat.
- Deel je favoriete aflevering van seizoen 1! Laat jouw omgeving zien aan welke aflevering je het meest gehad hebt, dat is fijn voor hen, voor ons en voor jou, want je maakt kans op een Stoorzender merchandisepakketje met een linnen tasje en Stoorzender wenskaartjes! Tag ons dan even via @stoorzenderpodcast op Instagram en Facebook en @StoorzenderP op Twitter. Mailen mag ook naar stoorzenderpodcast@gmail.com 
- Heb je een heel seizoen geluisterd naar Stoorzender? Dan zouden we je graag als Vriend van de Show verwelkomen! Ga naar vriendvandeshow.nl/stoorzender, daar heb je de mogelijkheid om uitgebreide shownotes te lezen, te reageren op de aflevering, een high five te geven of een klein bedrag te doneren. Dit kan al vanaf €1.
- We hebben onze tweede IGTV-video online gezet. Ben je benieuwd hoe het gaat met Koos Neuvel, onze gast uit aflevering 2, check dan vooral onze Instagram. @Stoorzenderpodcast
- Begin september zijn we terug met seizoen 2 van de podcast. Om die periode te kunnen doorkomen hebben we twee interviews gedaan, eentje met ‘Commen’ en eentje met David Mangene voor de podcast ‘How to not Kill Yourself’, deze vind je in de loop van de zomer terug op ons kanaal. Interview met Commen: https://www.commen.nl/interview-stoorzender-de-podcast/
- Als laatste willen we dan nog een aantal mensen bedanken voor dit eerste seizoen:
Dank aan al onze gasten van seizoen 1: Nax, Koos, Menno, Lisa, Manel, Joeri, Diantha, Aafke, Nicole en Mitchell.
Dankjewel Rinse voor het beschikbaar stellen van de studio in de beginperiode en dankjewel Julius voor het inspreken van de sprookjes.
Dankjewel aan iedereen die wenskaartjes, linnen tasjes en portretten heeft besteld!
Dank aan de ouders van Jeroen voor het bekostigen van opname-apparatuur.
En natuurlijk als laatste, dank aan de luisteraars. We gaan ons best doen om van seizoen twee een nog mooier seizoen te maken.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to Stoorzender de podcast

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

  • User-created playlists and collections
  • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
  • Stream podcast episodes without waiting for a download
  • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/1221ce58/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

  • A dedicated website for your podcast
  • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

  • Capture listener activity with affinity scores
  • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

  • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
  • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

  • Tip and transfer funds directly to podcastsers
  • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens