Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

9:33

مهم ترين روش هاى ليفت صورت بدون نياز به تيغ جراحي كدامند؟

راهکارهای لیفت صورت که در زیر معرفی شده اند، نیازی به جراحی نداشته و اصطلاحا سرپایی انجام می شوند. به کمک این روش ها بدون نیاز به تیغ جراحی، پوستی کشیده، محکم و شاداب خواهید داشت.
•دیود انتشار دهنده نور (LED)
این روش درمانی بدون درد می باشد. طی این روش از یک سری نور های رنگی استفاده می شود تا عوارض مختلف پوستی درمان شود. از این روش جهت درمان آکنه، خطوط و چین و چروک سطحی پوست، پیگمنت ها، آکنه زخم و آکنه روزاسه. (آکنه روزاسه نوعی التهاب و قرمزی مزمن پوست صورت می باشد.) همچنین از LED می توان جهت از بین بردن قرمزی و التهاب پوست صورت نیز استفاده نمود. برای دریافت نتیجه مطلوب بهتر است این روش درمانی چندین جلسه تکرار شود. •بوتاکس
امروزه بوتاکس بیانگر روشی نوین در زمینه زیبایی پوست صورت بشمار می رود. هرگاه این کلمه را می بینیم ناخودآگاه صورتی بدون چین و چروک و لک در ذهنمان تصور می کنیم. بوتاکس در دنیای سلبریتی کاملا رواج پیدا کرده است. کمتر می بینیم که شخصی بوتاکس تزریق نکرده باشد. در تزریق بوتاکس از گونه های مختلف سم بوتولینوم استفاده می شود. تا بتوان بصورت موقت فعالیت ماهیچه مربوطه را فلج نمود.... •درماژ (Thermage)
درماژ نوعی فرآیند فرکانس رادیویی در زمینه زیبایی است که سبب نرمی و بهبود پوست صورت می شود. بدین صورت که کلاژن موجود در پوست را سفت می کند. همچنین پوست را تحریک نموده تا کلاژن بیشتری تولید نماید. از این روش جهت درمان خطوط و چین و چروک سطحی پوست و نیز سلولیت و لک های پوستی استفاده می شود. همچنین بکمک این روش می توان ابرو ها، گونه ها و زاویه فک را لیفت نمود. برای نتیجه بهتر و تاثیر بیشتر، می بایست هر 3-2 سال یک بار این روش را تکرار نمود. •اولتراپی این روش درمانی نیازی به جراحی ندارد. طی این روش امواج اولتراسوند به بافت زیر سطح پوست تابیده می شود. این امر سبب تولید کلاژن طبیعی پوست می گردد. در نهایت، اولتراپی با تاثیر گذشت زمان و جاذبه بر روی پوست مقابله می کند. اولتراپی را می توان هر 12-6 ماه تکرار نمود. چراکه معمولا طی این بازه زمانی کلاژن تولید می شود.معمولا دوره درمانی اولتراپی، سه جلسه می باشد. •تزریق فیلر. برخلاف تزریق بوتاکس که ماهیچه زیر چین و چروک را فلج می کند، فیلر های تزریقی خطوط و فرورفتگی های صورت را پر می کنند. فیلر های تزریقی شامل ترکیبات مختلفی می شود. علاوه بر این از فیلر ها برای “حجم دادن”، برجسته نمودن و لیفت گونه ها، زاویه فک و گیجگاه استفاده می شود. •لایه برداری پوست به کمک لیزر (بازسازی سطح پوست)
امروزه بنظر می رسد لیزر در هر زمینه ای کاربرد دارد. لایه برداری به کمک لیزر پوستی شفاف تر و جوان تر به شما هدیه می دهد. بدین صورت که با دقت تمام، لایه به لایه پوست را از بین می برد. بکمک این روش می توانید از شر جوش، لک، اسکار، چین و چروک و جای زخم روی صورتتان خلاص شوید. یک جلسه لایه برداری کل صورت معمولا 2 ساعت زمان می برد. بعد از گذشت تقریبا 7-5 روز، پوست تان خشک شده و شروع به پوست اندازی می کند. سپس 10-5 روز طول می کشد تا پوست تان کاملا بهبود پیدا کند. •لیفت صورت با نخ
لیف صورت با نخ روشی جدید در زمینه لیفت صورت بدون نیاز به جراحی است. معمولا این روش درمانی کمتر از 2 ساعت زمان می برد. روش کار بدین صورت است: جراح زیبایی شکاف های کوچکی را روی صورت ایجاد نموده، سپس نخ های نازکی را به درون بافت صورت وارد می کند. این نخ ها به بافت پوست چسبیده و به عقب کشیده می شوند. در نتیجه صورت را لیفت نموده و صاف می کند. تاثیر این روش فورا پس از درمان قابل رویت است. تاثیر این روش تقریبا 18 ماه ماندگار می باشد. این نخ ها از نظر بیولوژیکی تجزیه پذیر بوده و پس از این مدت جذب بدن می شوند.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens