Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

15:03

روش هاى جوان سازى پوست كدامند؟

پیری پوست می تواند نگران کننده باشد! با بالا رفتن سن، ممکن است شاهد عوارض پوستی مختلفی باشید. طی میان سالی پوست چربی کمتری تولید می کند که این امر منجر به خشکی و شل شدن می شود. آیا کسی تمایل دارد که یک چنین پوستی داشته باشد؟ برای جلوگیری از بروز عوارض پوستی، می بایست از سنین پایین تر مراقبت های لازم را بعمل آورید. امروزه عوامل درونی و بیرونی زیادی می تواند مستقیما روی سلامتی پوست تاثیر بگذارد. آلودگی های جوی
مواد شیمیایی موجود در محصولات مراقبت از پوست
رژیم غذایی نامناسب و ناسالم
این عوامل منجر به تیرگی، خشکی، شل شدن و ایجاد چین و چروک و خطوط سطحی صورت می شوند. برای اینکه پوستی شاداب، درخشان و سالم داشته باشید می بایست برنامه مناسبی را پیش بگیرید.
با گذشت زمان طبیعی است که پوست خاصیت ارتجاعی و استحکام خود را از دست بدهد. بواسطه کاهش وزن، حاملگی و یا هر فرآیند طبیعی دیگر پوست شادابی و سلامت اولیه خود را از دست می دهد. ممکن است بخواهید پوستتان به حالت قبل بازگشته و سفت شود. در این مقاله به برخی روش های جوانسازی پوست اشاره می کنیم: روش اول : استفاده از محصولاتی که پوست را سفت می کند.هر روز پوست تان را لایه برداری کنید.لایه برداری پوست فرآیندی است که طی آن می توانید از اسکراب های دانه دار و یا ابزار لایه برداری استفاده کنید. با این کار سلول های مرده پوست از بین رفته و گردش خون افزایش پیدا می کند. همچنین این روش باعث بهبود پوست های شل و افتاده می شود. برای سفت کردن پوست خود می توانید هر روز آن را لایه برداری کرده و نتیجه آن را مشاهده نمایید.هر روز صبح قبل از اینکه دوش بگیرید می توانید از برس یا لیف لایه برداری استفاده نموده و پوست خود را لایه برداری کنید.برای لایه برداری پوست دست و پای خود این روش رابکار گیرید: از کف پای خود تا روی ران ها، از کف دست ها تا روی شانه های خود را بسمت قلبتان لیف بکشید.روی قسمت هایی از پوست تان که شل و آویزان است، تمرکز کنید.
می توانید از لایه بردار های شیمیایی نیز استفاده کنید. البته هر روز نمی توانید این کار را انجام دهید. می توانید از دستورالعمل روی بسته بندی لایه بردار پیروی کنید. اغلب از این لایه بردار ها می توان هر دو هفته یکبار استفاده نمود. حداکثر می توانید هفته ای یک بار از لایه بردار شیمیایی برای پاکسازی و جوانسازی پوست خود استفاده نمایید. از کرم های سفت کننده پوست استفاده کنید.
این کرم ها پوست را تحریک نموده تا کلاژن و الاستین بیشتری تولید کنند. کلاژن و الاستین نوعی پروتئین پوستی هستند که خاصیت ارتجاعی و استحکام پوست را تقویت می کنند. اگر نگران افتادگی و شل شدن پوست تان هستید، از کرم های سفت کننده پوست استفاده نمایید. کرم هایی که پوست را تحریک نموده تا الاستین و کلاژن بیشتری تولید کنند. سپس طبق دستورالعمل محصول، روی قسمت هایی از پوست که می بایست سفت شوند، استفاده کنید.برای این که پوست تان سفت شود، بدن تان می بایست کلاژن تولید کند. چراکه مولکول های کلاژن بقدری بزرگ هستند که نمی توانند به داخل پوست نفوذ کنند. به همین دلیل می بایست بجای استفاده از کرم های حاوی کلاژن، از کرم هایی استفاده کنید که پوست را تحریک نموده تا کلاژن تولید کنند.به دنبال کرم هایی باشید که حاوی رتینوئید هستند. این کرم ها در داروخانه ها یافت می شوند.
اسید هیالورنیک نیز ماده ای است که برای جوانسازی پوست بسیار مفید است. این ماده در لوسیون ها و کرم های زیبایی وجود دارد.از محصولاتی استفاده کنید که حاوی دی متیل آمینواتانول هستند. این ماده خاصیت ضد التهابی داشته و باعث استحکام پوست می شود.
آلوئه ورا نیز می تواند کلاژن سازی پوست را تحریک کند. از مرطوب کننده های تقویت شده برای مرطوب نگه داشتن پوست تان استفاده کنید.از مرطوب کننده هایی استفاده کنید که حاوی ویتامین های E,A,C و پروتئین سویا هستند. این ویتامین ها و پروتئین ها باعث استحکام پوست شده و چین و چروک صورت را کاهش می دهند. می توانید هر روز از مرطوب کننده پوست استفاده کنید.اگر ترجیح می دهید که از مرطوب کننده های طبیعی استفاده کنید، می توانید مرطوب کننده حاوی روغن نارگیل تهیه کنید. سفیده تخم مرغ را روی پوست تان بمالید.یکی از ترکیبات طبیعی مناسب پوست، سفیده تخم مرغ می باشد. به گفته برخی افراد مواد مغذی موجود در سفیده تخم مرغ برای پوست بسیار مفید می باشد. همچنین این ترکیبات سبب استحکام پوست می گردند. سفیده تخم مرغ را روی صورت خود مالیده و بگذارید خشک شود. سپس با آب بشویید. می توانید هر روز این کار را انجام دهید. روش دوم : روال زندگی خود را تنظیم کنید. روش سوم : از پوست خود مراقبت کنید.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens