Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

6:57

نحوه عملکرد اولترازد یا لیپوست چگونه است؟

لیپولیز اولتراسونیک (Ultrasonic lipolysis) یک روش کم خطر برای از بین بردن چربی های بی رنگ مانند چربی های اطراف ران، پهلو و غبغب است. لیپولیز اولتراسونیک در مقایسه با روش های قدیمی مانند لیپوساکشن، یک رویکرد کارآمدتر در کاهش چربی های مقاوم به ورزش و رژیم غذایی، با حداقل عوارض جانبی است.

با لیزر لیپولیز، پس از بی حسی موضعی و استرلیزه کردن محل، پروب های اولتراسونیک به منظور از بین بردن چربی اضافی به مناطق تحت درمان وارد می شوند و سپس چربی به امولسیون تبدیل می شود و توسط ساکشن از بدن خارج می شود. از آنجا که جراح در لیپولیز اولتراسونیک، برش جزئی در ناحیه تحت درمان ایجاد می کند، این روش به عنوان یک روش نیمه جراحی یا جراحی جزئی معرفی می شود.

بیمار بلافاصله پس از عمل شاهد کاهش وزن و سفت شدن پوست خود می باشد، اما نتایج نهایی این پروسه به تدریج، طی چندین هفته مشخص می شود؛ زیرا طی این دوره، یک پروسه مداوم در بدن شکل می گیرد. ذرات چربی به طور طبیعی از بدن خارج می شوند و کلاژن های جدید شکل می گیرند.

معمولاً می توانید طی مدت تنها یک جلسه حدود 2 کیلوگرم چربی از دست بدهید و اندازه دور محل درمان را 5 تا 10 سانتی متر کاهش دهید. لیپولیز اولترا زد یا لیپوست، تقریباً در هر نقطه ای از بدن که چربی تجمع پیدا کرده است، مانند کوچک کردن دور بازو، نتایج موفقیت آمیزی حاصل می کند. لیپوست معمولاً در نواحی زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

غبغب
سینه ها
بازوها
زیر بغل
دور کمر و پشت
پهلو ها
باسن
کوچک کردن ران ها (قسمت داخلی و خارجی)
زانو
شکم
مچ پا
در مورد لیپوست ، بیماران باید بر این امر واقف باشند که وقتی چربی را از بین می برند، همچنان ممکن است مجددا چاق شوند. زیرا چربی هایی که دریافت می کنید، در جایی از بدن ما تجمع پیدا می کنند. در حین عمل تخلیه چربی، جراح باید مقداری از چربی را در زیر پوست (در فاصله 2.5 سانتی متری) قرار می دهد. در غیر این صورت ممکن است پوست کبود شود.

افرادی برای انجام عمل لیپوست ایده آل هستند که از این امر آگاه باشند و بتوانند عادات و رفتار خود را پس از عمل کنترل کنند، از پر خوری بپرهیزند و روزانه ورزش کنند.

افرادی که دارای اضافه وزن هستند یا شاخص توده بدنی (BMI) بالایی دارند، ممکن است برای جراحی دچار مشکلات مرتبط با بیهوشی شوند. همچنین از آنجا که چاقی آنها موضعی نیست، توصیه می شود طبق توصیه یک متخصص از روش های دیگر کاهش وزن مانند بای پس معده یا گاسترکتومی اسلیو نیز استفاده کنند. همچنین توصیه می شود افرادی که کاندید عمل جراحی کاهش وزن هستند، این درک را داشته باشند که با کمک این روش ها مانند لیزر لیپولیز، لیپوست و غیره، به جای کاهش وزن، کاهش سایز خواهند داشت.

بیماران مبتلا به مشکلات روانی (اختلالات خلقی، شخصیتی و افسردگی که ممکن است منجر به پرخوری شود) نباید نسبت به انجام این قبیل جراحی ها اقدام کنند. علاوه بر این ، مبتلایان به اختلالات هورمونی، ابتدا باید تحت نظر متخصص غدد درون ریز درمان شوند تا مشکلات هورمونی آنها مرتفع گردد. در همه روش های پیکر تراشی، چربی های موضعی حذف می شوند و تنها در آن ناحیه که عمل جراحی انجام می شود، کاهش وزن و کاهش سایز اتفاق می افتد.

مکانیسم اثر لیپوست چیست؟
در لیپوست برای لاغری و کاهش وزن، از یک تکنیک منحصر به فرد پیروی می شود. تکنیک T.L.A در زمان تزریق و تکنیک vibration یا لرزش با کمک حرکات رفت و برگشت میکروسکوپی، چربی را از ناحیه تحت درمان تخلیه می کند. این مکانیسم باعث می شود که چربی ها به طور همگن از ناحیه مورد نظر جدا شوند و مانع از همگرایی چربی ها در منطقه تحت درمان شوند. این روش نیز مانند روش لیپوماتیک می تواند چربی ها را از بدن خارج کرده و به شما امکان دهد بدون نیاز به شستشو و سانتریفیوژ، برای حجیم کردن سایر قسمت های بدن خود مجدداً از چربی بدن خود استفاده کنید.

ملاحظات لاغری با لیپوست: افرادی برای انجام عمل لیپوست ایده آل هستند که از این امر آگاه باشند و بتوانند عادات و رفتار خود را پس از عمل کنترل کنند، از پر خوری بپرهیزند و روزانه ورزش کنند.

افرادی که دارای اضافه وزن هستند یا شاخص توده بدنی (BMI) بالایی دارند، ممکن است برای جراحی دچار مشکلات مرتبط با بیهوشی شوند. همچنین از آنجا که چاقی آنها موضعی نیست، توصیه می شود طبق توصیه یک متخصص از روش های دیگر کاهش وزن مانند بای پس معده یا گاسترکتومی اسلیو نیز استفاده کنند. همچنین توصیه می شود افرادی که کاندید عمل جراحی کاهش وزن هستند، این درک را داشته باشند که با کمک این روش ها مانند لیزر لیپولیز، لیپوست و غیره، به جای کاهش وزن، کاهش سایز خواهند داشت.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens