Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

7:54

براي كاهش وزن ليپوساكشن بهتر است يا مزوتراپى؟

مزوتراپی یا لیپوساکشن؟ کدام روش بهتر است؟ کدام روش را باید انتخاب کنید؟ اگر می خواهید بدانید که برای کاهش وزن، باید کدام روش را انتخاب کنید، این مقاله را بخوانید. در این مقاله، دو روش مزوتراپی و لیپوساکشن را با هم مقایسه کرده است. برای این که بهتر بتوانید این دو روش را با هم مقایسه کنید‌، لازم است که اول با هر کدام از این روش ها آشنا شوید. در ادامه به طور خلاصه، این دو روش را معرفی می کنیم.

عمل لیپوساکشن چیست؟
در یک تعریف ساده، لیپوساکشن برداشتن چربی های اشباع از بدن است. چربی هایی که با ورزش یا رژیم گرفتن، نمی توانید از دست آن ها خلاص شوید. یک پزشک متخصص می تواند این عمل را روی شما انجام دهد. لیپوساکشن چگونه انجام می شود؟
جراح پلاستیک زیبایی، یک لوله پلاستیکی باریک را از نواحی خاصی به بدن شما وارد می کند و به کمک یک پمپ خاص، چربی ها را از بدن شما خارج می کند. در طول این عمل، شما بیهوش هستید. آیا لیپوساکشن خطرناک است؟
واقعیت این است که عمل لیپوساکشن می تواند یکی از خطرناک ترین عمل های جراحی باشد. در ادامه مهم ترین خطرات این روش را برای شما توضیح می دهیم:

داروهای بیهوشی : داروهای بیهوشی می توانند یکی از عوامل خطر برای همه انواع جراحی ها باشند. بسیاری از افراد به این داروها حساسیت دارند. متاسفانه، آمارهای نگران کننده ای درباره افرادی وجود دارد که بعد از عمل های جراحی، دیگر به هوش نیامده اند و دلیل آن داروهای بیهوشی بوده است. بنابراین، استفاده از روشی که نیاز به بیهوشی نداشته باشد، بهتر به نظر می رسد.•زمان نقاهت طولانی تر
حداقل زمانی که برای بهبودی بعد از عمل جراحی لیپوساکشن، نیاز دارید شش هفته است. بعد از این مدت می توانید به آهستگی فعالیت های طبیعی و روزمره خود را انجام دهید. اما چه می گویید اگر به شما روشی پیشنهاد شود که نیاز به این مراقبت طولانی ندارد و دوره نقاهت آن، حداکثر دو روز است؟ آسیب های جانبی
لیپوساکشن می تواند به رگ های خونی و اعصاب شما صدمه بزند. انجام عمل لیپوساکشن، می تواند با خونریزی های وسیع در حین عمل یا خونریزی های داخلی بعد از عمل همراه باشد.•آسیب های پوستی
عفونت، خارش، سوختن پوست و حساسیت های حاد پوستی هم از عوارض جانبی است که ممکن است لیپوساکشن به بدن شما تحمیل کند.

هزینه لیپوساکشن چقدر است؟
لیپوساکشن، عمل گرانی است. این بدیهی به نظر می رسد. خطر این عمل بسیار بالاست و هزینه بالا از ملزومات آن است. در سال ۲۰۱۶، هزینه متوسط یک عمل لیپوساکشن در ایالت متحده امریکا، ۳۲۰۰ دلار بوده است. مزوتراپی چیست؟
مزوتراپی یکی از روش های جراحی زیبایی است که امروزه برای درمان چاقی و از بین بردن چربی های اضافی در بدن، به کار می رود. این روش طرفداران خودش را دارد. در سراسر دنیا، این روش برای حذف چربی های اضافی از نواحی مختلف بدن به ویژه شکم، پهلو و ران ها استفاده می شود. مزوتراپی لاغری چگونه است؟
مزوتراپی هم می تواند برای برداشتن چربی های اضافی بدن به کار رود. مزوتراپی، از ارسال سیگنال های تجمع چربی به سلول ها جلوگیری می کند. این امر باعث می شود که چربی های اضافی در بخش شکم، پهلوها و ران ها جمع نشوند. اماهیچ روش استانداردی برای انجام مزوتراپی وجود ندارد. بسته به محل انجام مزوتراپی و نظر پزشک متخصص، می تواند به شیوه متفاوتی به کار گرفته شود. مزوتراپی بهتر است یا لیپوساکشن؟
اگر به تبلیغات نگاه کنید، درباره لیپوساکشن بیشتر صحبت شده است. خیلی از پزشکان این روش را مطلوب اعلام کرده اند. اما با توجه به مطالب ارائه شده در این مقاله، می توانید انتخاب کنید، مزوتراپی یا لیپوساکشن؟

مزوتراپی چه برتری دارد؟
مزوتراپی بر لیپوساکشن، برتری های زیادی دارد. در ادامه به تعدادی از این مزایا در مقایسه با لیپوساکشن، اشاره می شود.

غیر تهاجمی بودن
مزوتراپی یک روش غیر تهاجمی است. این می تواند بزرگترین برتری بر لیپوساکشن باشد. غیر تهاجمی بودن مزوتراپی، احتمال آسیب های جانبی را به شدت کاهش می دهد. هم چنین این روش، بدون نیاز به داروهای بیهوشی انجام می شود. دوران نقاهت کوتاه
مزوتراپی معمولا به دوران نقاهت خاصی نیاز ندارد. اگر هم لازم باشد، حداکثر یک یا دو روز طول می کشد. بنابراین بعد از انجام مزوتراپی، می توانید به سرعت زندگی عادی خود را از سر بگیرید.

آسیب های جانبی
مزوتراپی، یکی از بی خطرترین روش هاست. تاکنون هیچ گزارشی درباره وقوع رخدادهای خطرناک ناشی از مزوتراپی ارائه نشده است. عوارض جانبی مزوتراپی فقط محدود به خارش یا حساسیت پوستی است که آن هم به کمک پزشک متخصص به خوبی برطرف می شود.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens