Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

6:58

چه نكاتى براى پاكسازى صورت مناسب است؟

هر روز قبل از بیرون رفتن از خانه ضدآفتاب بزنید
شاید اگر بگوییم که استفاده از ضدآفتاب سرچشمه ی جوانی و سلامت پوست است ، دروغ نگفته باشیم.این محصول فوق العاده واقعا می تواند روند پیری پوست را به تاخیر بیاندازد.علاوه بر این از سرطان پوست نیز پیشگیری می کند.توصیه می شود که از ضدآفتاب های با SPF بالاتر از 30 % استفاده کنید.

خیلی از مادران و والدین نگران پوست فرزند خود و هم چنین اثرات آفتاب بر روی آن هستند. توصیه ی ما به شما این است که فقط برای کودکان بالاتر از 6 ماه ضدآفتاب استفاده کنید!

سیگار نکشید
سیگار کشیدن می تواند روند پیری پوست را تسریع ببخشد.اگر سیگار می کشید ، زخم های شما هم دیرتر بهبود پیدا می کنند و تحقیقات نشان داده که سیگار کشیدن برخی بیماری های پوستی مثل پسوریاس و خشکی بیش از حد پوست را بدتر می کند. •به طور مداوم پوست خود را برای پیشگیری از سرطان پوست چک آپ کنید.
این چکاپ های مداوم و در خانه می تواند سرطان پوست را در مراحل ابتدایی آن و مواقعی که قابل درمان است ، تشخیص دهد.اگر متوجه نقاطی شدید که با بقیه ی نقاط عادی پوست متفاوت است یا نقطه هایی که تغییر می کند، می خارد و خونریزی می کند ، فورا و در اسرع وقت با یک پزشک درماتولوژیست قرار ملاقاتی تنظیم کند.•اگر تمایل به برنزه شدن دارید ، خودتان این کار را انجام دهید
هربار که خارج از منزل و بدون روغن های برنزه کننده ، اقدام به تیره کردن پوست خود می کنید ، خطر تسریع روند پیری و حتی سرطان پوست را به جان می خرید.

برنزه شده در خانه و با استفاده از روغن های سالم و بهداشتی می تواند ظاهر دلخواه شما را بدون این که عوارضی برایتان داشته باشد به ارمغان بیاورد.برای این که پوستتان سالم بماند باید از آن در مقابل اشعه ی آفتاب محافظت کنید.

•از محصولات پوستی ای که با پوستتان تطابق دارد استفاده کنید. پوست شما چه جنسی دارد؟ چرب، خشک، نرمال ، ترکیبی یا حساس؟!

آیا عارضه ی پوستی خاصی دارید؟استفاده از محصولات فرموله شده که مطابق با نیازهای پوست شماست می تواند به داشتن پوستی سالم تر و شفاف تر کمک کند. •از تمایل به خارش و مالیدن پوست خود اجتناب کنید
اگر خیلی عرق کرده اید یا آکنه های فعالی روی پوستتان دارید ، ممکن است بخواهید که مرتب آن را بخارانید.اما توصیه می کنیم که به هیچ وجه این کار را انجام ندهید.خاراندن می تواند پوست شما را ملتهب کرده و همین مسئله موجب بدتر شدن عارضه تان از جمله آکنه می شود.

صورت خود را به هنگام بیدار شدن، قبل از خواب و زمان تعریق بشویید
شستن صورت به هنگام بیدار شدن می تواند کثافات و باکتری هایی که هنگام خواب روی صورتتان جا خوش کرده اند را از بین ببرد.قبل از خواب نیز توصیه می شود که آرایش ، گریم و دیگر چیزهایی که روی پوستتان است را بشویید.

با ملایمت صورت خود را بشویید
شستن ملایم ، باعث می شود که پوستتان شاداب تر به نظر برسد.برای انجام این کار ، پوست را با آب ولرم مرطوب کنید.سپس یک شوینده ی ملایم و متناسب با پوست را به آن بزنید.بعد با نوک انگشت شوینده را روی پوست ماساژ دهید.در آخر پوستتان را با آب ولرم بشویید. استفاده از حوله ی تمیز و نرم برای خشک کردن پوست نیز بسیار حائز اهمیت است.•کمتر استرس داشته باشید
پیدا کردن راهی برای کنترل استرس و اضطراب نیز به داشتن پوست تمیز و سالم کمک می کند.برخی بیماری های پوستی مثل پسوریاس و اگزما معمولاً هنگامی بروز پیدا می کنند که فرد به شدت دچار استرس شده است.علاوه بر این استرس می تواند موجب بروز خیلی از عارضه های پوستی مثل آکنه ، جوش ، چین و چروک و…شود.

•اگر از ظاهر پوستتان راضی نیستید ، با یک درماتولوژیست قرار ملاقات بگذارید
وقتی که صحبت از پوست باشد ، درماتولوژیست ها بهترین راه حل درمانی به حساب می آیند.این پزشکان متخصص می توانند هزاران بیماری و عارضه ی پوستی را تشخیص داده و درمان کنند.علاوه بر این پزشکان پوست می توانند برای جوانسازی و پاکسازی پوست نیز به شما کمک کنند. قطعاً پزشکان پوست فراوانند اما شاید بهترین انتخاب شما آن باشد که به سراغ پزشکی بروید که توسط دیگر مراکز معتبر (مثل مجموعه ی تهران اسکین) تایید شده باشند. پزشکانی که ما در این مجموعه معرفی می کنیم ، همگی بهترین و حاذق ترین در زمینه های تخصصی خود می باشند و نسبت به درمان عارضه های پوستی بیمار ، تعهد فراوانی دارند.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens