Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

8:23

لیفت گونه چگونه انجام مي شود؟

ژوویدرم والوما ایکس سی یک نوع فیلر قابل تزریق است که از هیالورونیک اسید ساخته شده است. معمولاً از ژل ژوویدرم برای لیفت گونه و چانه و زاویه سازی صورت استفاده می شود. این محصول جدید ترین نوع فیلری است که مورد تایید سازمان غذا و دارو قرار دارد. می توان از این محصول برای بهبود خطوط صورت از قبیل برطرف کردن خط خنده استفاده کرد. خانواده فیلرهای ژوویدرم جز روش های غیر تهاجمی هستند که به جوان سازی صورت شما کمک می کنند.

علت به وجود آمدن چین و چروک صورت چیست؟
آیا تا به حال به این مسئله فکر کرده اید که چرا روی صورت شما چین و چروک به وجود می آید؟ به طور طبیعی با بالا رفتن سن میزان کلاژن و اسید هیالورونیک کاهش پیدا می کند و این مسئله باعث می ‌شود که از حجم صورت کاسته شود. شاید بتوان گفت صورت اولین جایی است که به علت بالا رفتن سن دستخوش تغییر می شود و از میزان چربی آن به ویژه در ناحیه گونه ها کاسته می شود. کاهش چربی صورت به صورت گسترده خود را در گونه نشان می دهد و چین و چروک متعددی روی پوست به وجود می آید.

با تشکیل خطوط روی پوست اکثر افرادی که به زیبایی خود اهمیت می دهند به فکر تزریق ژل می گفتند اگر شما هم جزو این گروه از افراد هستید باید بدانید افرادی می ‌توانند متقاضی مناسبی برای تزریق ژل و لیفت گونه باشند که به علت بالا رفتن سن، بیماری یا کاهش وزن بخش زیادی از بافت چربی صورت خود را از دست داده اند. در این افراد تزریق ژل باعث لیفت گونه و جوان سازی صورت آن‌ها می ‌شود.

آیا تزریق ژل برای لیفت گونه خطر دارد؟
تزریق ژل ژوویدرم برای لیفت گونه و جوان سازی صورت مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا قرار دارد و باعث بهبود الاستیسیته و افزایش تولید کلاژن می شود. ژل ژوویدرم اولین ژل مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا است که به بهبود حجم گونه ها ناشی از بالا رفتن سن کمک می کند.
تزریق این ژل می ‌تواند به بهبود خطوط پرانتزی اطراف لب ها که از دو طرف بینی تا اطراف دهان امتداد دارد کمک کند. ژل ژوویدرم والوما ایکس سی تنها فیلر هیالورونیکی است که نتایج حاصل از آن تا دو سال باقی می ماند و برای انواع پوست های مختلف کاربرد دارد.شما متقاضي محترم باید بدانید که قبل از درمان با تزریق ژل یک جلسه مشاوره با پزشک خواهید داشت تا هم پزشک بتواند به طور دقیق ارزیابی شما بپردازد و هم شما بتوانید درباره خواسته ها و انتظارات خود صحبت کنید تا پزشک بتواند با آنچه مد نظر شما آشنا شود. در مرحله بعدی پزشک روش های موجود برای لیفت گونه را توضیح می دهد و تصاویر قبل و بعد از تزریق ژل در سایر متقاضیان را به شما نشان خواهد داد. فیلرهای ژوویدرم ایکس سی به درون بافت های عمیق صورت تزریق می شوند اما نگران درد کشیدن نباشید زیرا پزشک از لیدوکائین استفاده می کند تا شما احساس خوبی در طول درمان داشته باشید. ممکن است پزشک در صورت لزوم ترجیح دهد به منظور کاهش درد ناحیه ای که قرار است درمان شود آن قسمت را بی حس کند.

پس از تزریق ژل معمولا پزشک از شما می خواهد که تا ۱۲ ساعت از لوازم آرایشی استفاده نکنید و به مدت دو هفته از قرار گرفتن در مقابل نور خورشید و یا رفتن به سونا خشک و بخار اجتناب کنید. همچنین باید تا ۷ روز پس از تزریق از دستکاری کردن صورت خود بدون مشورت با پزشک خود داری کنید.

معمولاً نتایج حاصل از تزریق ژل کاملاً طبیعی است و شما می توانید فوراً پس از اتمام کار پزشک شاهد نتایج به دست آمده باشید. پس از تزریق ژن شما با صورتی جوان و شاداب مواجه خواهید شد که شما را حیرت زده می کند. قدرت و جادوی تزریق ژل را دست کم نگیرید😉

چند نکته مهم در خصوص تزریق ژل برای لیفت گونه
همه روش ها اعم از روش های زیبایی یا روش های درمانی با عوارض جانبی خاص خود همراه هستند. تزریق فیلر نیز از این قاعده مستثنا نیست. معمولاً عوارض جانبی حاصل از تزریق فیلر به صورت خفیف خود را نشان می دهند و طی مدت کوتاهی از بین می روند. ممکن است شما در محل تزریق فیلر دچار قرمزی موقت، درد، حساسیت، تورم، سفتی پوست، کبودی، خارش و حتی تغییر رنگ پوست شوید اما جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد چرا که این عوارض به زودی از بین خواهد رفت.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens