Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

7:45

چه عواملی بر مدت زمان ماندگاری بوتاکس تاثیر گذارند؟

در صورتی که چین و چروک صورت تان عمیق است و یا اولین تزریق بوتاکس را در سن بالا انجام داده باشید، احتمالا بوتاکس به تنهایی نمی تواند چین و چروک صورت تان را کاملا از بین ببرد. برای رفع چین و چروکی که بسیار عمیق هستند، ممکن است نیاز باشد در آن ناحیه یک سال بوتاکس تزریق شود. گاهی اوقات ممکن است برای پر کردن خطوط و شیار های عمیق پوستی، نیاز به تزریق فیلر باشد.

افرادی که برای اولین بار بوتاکس تزریق می کنند، در صورتی که مهمانی و یا ایونت مهمی پیش رو داشته باشند اغلب مجبور می شوند برای اینکه خیلی خوب بنظر بیایند، تزریق بوتاکس را امتحان کنند. خیلی مهم است که اولین جلسه مشاوره و یا تزریق بوتاکس خود را حداقل دو هفته قبل از مراسم خود انجام دهید. بنابراین شاهد بهترین نتایج و اثر بخشی بوتاکس خواهید بود. ماندگاری بوتاکس چقدر است؟
بعنوان شخصی که برای اولین بار بوتاکس تزریق می کند، بخاطر داشته باشید که احتمالا اولین تجربه شما از تزریق بوتاکس نتایج مطلوب و ماندگاری بهمراه نخواهد داشت.
برای اینکه ماهیچه صورت تان تحت شرایط مربوطه قرار گرفته و بتواند نسبت به سم بوتولینوم واکنش نشان دهد، ممکن است نیاز به چند جلسه تزریق بوتاکس داشته باشید. پس از چند جلسه تزریق، ماندگاری تاثیر بوتاکس بیشتر خواهد بود. چراکه پوست زمان بیشتری دارد تا کلاژن مورد نیاز خود را جهت پر کردن چین و چروک صورت، بازسازی نماید. در زمینه زیبایی بطور متوسط، تاثیر بوتاکس تزریقی 4 تا 6 ماه ماندگار است. لیکن بوتاکسی که برای اولین بار تزریق می شود، تاثیر آن زودتر از بین می رود. احتمالا می بایست طوری برنامه ریزی نمایید که جلسه دوم تزریق بوتاکس تان 3-2 ماه بعد از اولین جلسه تزریق باشد. چه عواملی بر مدت زمان ماندگاری بوتاکس تاثیر گذارند؟
همان طور که شروع روند اثر بخشی بوتاکس در افراد مختلف، متغیر است، مدت زمان ماندگاری بوتاکس نیز در افراد مختلف، متفاوت است. عوامل متعددی وجود دارد که بر مدت زمان ماندگاری بوتاکس تاثیر می گذارند. این عوامل عبارتند از:
•میزان رقیق شدن دوز بوتاکس تزریقی
معمولا بوتاکس با 1 تا 3 سی سی محلول نمکی رقیق می شود. میزان رقیق شدن ماده بوتاکس بستگی به ناحیه ای که تزریق در آن انجام می شود، دارد. هر چه محلول غلیظ تر باشد، نتیجه تزریق بهتر و دقیق تر خواهد بود. هر چه ماده بوتاکس رقیق تر شده باشد سبب گسترش ماده بوتاکس در اطراف محل تزریق می شود. در نتیجه در ناحیه مورد نظر تاثیر چندانی مشاهده نمی شود. متاسفانه برخی تزریق کنندگان که دقت کمی دارند ممکن است دوز بوتاکس را بیش ازحد رقیق کنند. به این معنا که مراجعه کننده دوز کامل واستاندارد بوتاکس را دریافت نمی کند. بهمین دلیل توصیه می شود که تزریق بوتاکس رادر یک مرکز شناخته شده و توسط متخصص معتبر انجام دهید. •تازه بودن ماده تزریقی
بوتاکس به شکل پودر یخ زده ارائه می شود. قبل از تزریق با محلول نمکی مخلوط می شود تا مقدار مناسب رقیق شود. بطور ایده آل، بهتر است حداکثر تا 24 ساعت پس از تهیه این محلول، بوتاکس تزریق شود. چراکه طی این بازه زمانی تازگی خود را حفظ کرده و اثر بخشی بهتری خواهد داشت.
بهتر است که ویال های بوتاکس بصورت روزانه باز و مصرف شوند. با این کار مراجعین می توانند به بهترین وجه از محصول استفاده کنند. با این حال حداکثر به مدت دو هفته پس از باز کردن ویال بوتاکس می توان از محلول استفاده نمود. •متابولیسم بدن فرد
ورزشکاران و افرادی که اندام خیلی متناسبی دارند، سوخت و ساز ماده بوتاکس در بدنشان زودتر از سایرین انجام می شود. در نتیجه تاثیر این ماده در بدن شان سریع تر از بین می رود.
•ناحیه ای که تزریق انجام شده است.
بوتاکسی که در ماهیچه های بزرگتر تزریق می شود – مانند ماهیچه عضله پیشانی از اسکالپ تا ابرو – نسبت به بوتاکسی که در نواحی کوچکتر تزریق می شود – مانند خطوط پاکلاغی اطراف چشم ها – ماندگاری کمتری دارد. معمولا تاثیر بوتاکسی که برای رفع چین و چروک پیشانی تزریق می شود، حداکثر 3 ماه ماندگار است. همچنین تاثیر بوتاکسی که برای رفع خطوط پاکلاغی اطراف چشم ها تزریق می شود، حداقل 4 ماه ماندگار است. •دوز بوتاکسی که در ناحیه مورد نظر،تزریق شده است.
هر چه دوز کمتری بوتاکس تزریق شود، ماهیچه ها زود تر فعالیت خود را از سر می گیرند. با این حال بهتر است افرادی که برای اولین بار بوتاکس تزریق می کنند، بیش از مقدار تعیین شده بوتاکس تزریق نکنند. بااین کارچهره شان حالت مصنوعی به خود نمی گیرد.
•سن فرد مراجعه کننده


Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens