Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

371 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

7:55

درمان لک صورت با میکرودرم چگونه است؟

درمان لک صورت با میکرودرم یکی از بهترین روش های درمانی برای رفع جای لک های صورت است. هیچ تک عاملی وجود ندارد که بتواند باعث شود پوست شما خوب و جذاب به نظر برسد. داشتن پوستی جذاب و سالم نیازمند ترکیبی از عوامل است که با هم همراه شوند. همانطور که گفته می شود اگر تنها یکی از این عوامل نباشند، ظاهر فرد می تواند از “خیلی جذاب” به “نه چندان جذاب” تبدیل شود. یکی از عواملی که می توانند ظاهر فرد را از جذابیت بیاندازد، لک و جوش صورت است. چنانچه دچار این عارضه پوستی هستید، میکرودرم ابریژن بهترین راه درمانی برای شما است.

لک پوستی عارضه ای است که برای میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان اتفاق می افتد. لک پوستی عارضه ای بی ضرر است که بر سلامت شما تاثیر نمی گذارد. لک صورت به سادگی باعث می شود بخش هایی از پوست شما به رنگ تیره تر از پوست اطرافشان تبدیل شود. این بخش ها به آن دلیل تیره تر می شوند، چراکه مقدار زیادی ملانین در این مناطق وجود دارد. ملانین به معنی رنگدانه ای است که رنگ پوست را تولید می کند. (درمان لک صورت با میکرودرم )

همانطور که از نامش بر می آید، لک پوستی بدان معنی است که رنگدانه زیادی در مناطقی خاص از پوست و به خصوص روی صورت وجود دارد. لک پوستی می تواند برای مردمی از هر رنگ پوست و نژادی اتفاق بیفتد. شناخته شده ترین مثال از پدیده ی لک پوستی لکه های آفتاب سوختگی است. لکه های آفتاب سوختگی پس از آسیب دیدگی از نور خورشید برای چندین بار متوالی ایجاد می شود. معمولا این نوع لک پوستی را در چهره، دستها یا هر بخشی از بدن که به شدت در معرض نور خورشید قرار دارد، مشاهده خواهید کرد.

مناطقی که تحت تاثیر لک پوستی قرار می گیرند معمولا با قرار گرفتن در معرض آفتاب بدتر می شوند و پس از قرار گرفتن بیش از حد در برابر آفتاب می توانند بسیار واضحتر شوند. لکه های آفتاب سوختگی همچنین می توانند ناشی از آفتاب گرفتن های طولانی زیر نور طبیعی یا در سولاریوم باشند. افرادي كه با لک های پوستی مبارزه مي كنند، هر زمان كه خارج از خانه هستند، بايد از كرم ضد آفتاب استفاده كنند. آنها برای بهره بردن حفاظت کافی از پوست حتما باید از کرم ضد آفتاب زیادی استفاده کنند.

متأسفانه فقط یک روز قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور آفتاب می تواند نتیجه ی ماه ها زمانی که برای درمان لک های پوستی ناشی از آن صرف کرده اید را از بین ببرد. به همین دلیل است که درمان هایی مانند میکرودرم ابریژن بسیار محبوب شده اند. چرا که اثر بسیار پایدارتری نسبت به درمان های سنتی تر دارد.(درمان لک صورت با میکرودرم ) میکرودرم ابریژن یک روش درمانی غیر شیمیایی و غیر تهاجمی است که از روش لایه برداری برای حذف لایه های خارجی پوست مرده استفاده می کند. هدف این کار آن است که پوست سالمتر و جوانتر موجود در لایه های زیرین بیشتر بیرون بیایند و آشکار شوند. این روش درمان پوست شما را برای تولید کلاژن و الاستین جدید تشویق و تحریک می کند. هر دو این ترکیبات موجود در داخل پوست شما برای بهبود ظاهری پوست بسیار موثرند. اگر رنگدانه های ناهمواری روی سطح پوستتان، به خصوص پوست صورتتان دارید، کاندید خوبی برای انجام درمان میکرودرم ابریژن هستید. میکرودرم همچنین می تواند برای درمان خطوط چین و چروک، علائم کشیدگی پوست، و منافذ بزرگ مورد استفاده قرار گیرد. در طول مشاوره پزشک پس از ارزیابی شرایط منحصر به فرد پوستتان، به شما خواهد گفت که آیا این درمان برای شما مناسب هست یا نه.

عوامل بسیاری وجود دارد که پوست شما را سالم نگه می دارد. اما نبود فقط یکی از این عوامل کافی است تا تاثیر منفی بر ظاهر پوست شما بگذارد.برای بهبود شرایط پوست خود از تكنولوژی های درمانی مانند میکرودرم ابریژن استفاده كنید كه برای ایجاد پوستی سالم و پر طراوت طراحی شده اند. از آنجاییکه این درمان در هر صورت یک روند تخریبی است، برای مدتی پوست را حساس می کند. علی الخصوص در مقابل تابش نور خورشید. پس از میکرودرم ابریژن تلاش کنید وقتی که می خواهید در طول روز بیرون بروید، از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. و اگر هم از پیش این عادت خوب را دارید بهتر است از کرم ضد آفتاب بیشتری نسبت به قبل استفاده کنید. همچنین بهتر است از آرایش سنگین تا یکی دو روز بعد از هر جلسه درمان اجتناب کنید. هزینه میکرودرم صورت، به تعداد جلساتی که برای دوره ی کامل درمان انجام می شود بستگی دارد. تعیین تعداد جلسات مورد نیاز برای هر فرد به شرایط پوستی منحصر به فرد او بستگی دارد. تعداد جلسات برای یک نفر با یک شرایط پوستی ممکن است با نفر دیگر متفاوت باشد.

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens