Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

8:24

بعد از تزریق لب ها چقدر حجیم می شوند؟

اکنون در سال 2019 تزریق ژل لب برای حجم دادن به آنها به اندازه هایلایت کردن موها رایج شده است. اما بهتر است بدانید که برخلاف رنگ کردن مو، تزریق ژل لب یک عمل زیبایی واقعی است و اگر به درستی انجام نشود می تواند خطرات واقعی هم به همراه داشته باشد. همانقدر که عجله دارید تا زودتر لبهایتان را به آن شکلی که همیشه دوست داشتید کمی حجیم و برجسته کنید، بهتر است کمی هم صبر داشته باشید و تمام واقعیت های مربوط به این عمل را در نظر بگیرید. در این مقاله سعی خواهیم کرد تا به رایج‌ترین سوالاتی که در مورد تزریق ژل لب وجود دارند پاسخ دهیم. با ماهمراه باشید تا اطلاعات بیشتری درمورد این عمل به دست بیاورید. برای اینکه از نتیجه عمل کاملا مطمئن باشید و شانس بروز هرگونه خطر احتمالی را به صفر برسانید، بهتر است به یک پزشک درمانگر متخصص و یک مرکز زیبایی معتبر مراجعه کنید. تزریق ژل عمل ساده ای است که اگر به درستی و توسط فرد متخصص انجام شود می تواند بسیار ایمن و بی خطر باشد. انتخاب یک مرکز خوب علاوه بر ایمنی، پایداری و کیفیت درمان هم را تضمین می کند. آیا لب بعد از تزریق ژل ورم می کند؟
نتیجه تزریق ژل لب را می توانید در مدت بسیار کوتاهی مشاهده کنید. بعد از عمل بروز تورم کاملا عادی است. در واقع ورم لب بعد از تزریق بین 12 تا 48 ساعت ادامه خواهد داشت، هرچند اینکه بخواهد تا سه روز ادامه پیدا کند غیر عادی است. اگر چنین شد و ورم بعد از تزریق ژل بیشتر از مدت مورد انتظار ادامه یافت، بهتر است کیسه یخ روی ناحیه تحت درمان بگذارید تا ورمش بخوابد. تزریق ژل لب معمول در دسته عمل های زیبایی آسان جای می گیرد، با این حال باز هم احتمال بروز خطرات جدی را در نظر بگیرید. خطراتی مانند انسداد عروقی( که البته نادر است، ولی می تواند منجر به مرگ بافت های لب شود). پیش از تصمیم قطعی برای انجام عمل حتما در مورد خطرات احتمالی آن با پزشک درمانگر مشورت کنید و صد در صد او را در جریان هرگونه بیماری یا حساسیتی که دارید قرار دهید. تزریق ژل لب هزینه چندانی ندارد. اما قیمت آن به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله نوع فیلر مورد استفاده، میزان فیلر مصرف شده، تعرفه خود مرکز مورد مراجعه، و منطقه اقتصادی که عمل را در آن انجام می دهید. اما به هر صوت دقت داشته باشید که بهتر است به یک مرکز ارزان قیمت مراجعه نکنید.تقریبا تمام موار دی که روی قیمت تزریق ژل تاثیر دارند ،روی کیفیت آن هم اثرگذارند. پس مرکزی قیمت های ارزانی به شما ارائه می دهد یا از مواد خوبی استفاده نمی کند، یا به اندازه کافی تزریق نمی کند، یا پزشک درمانگر متخصص و خوبی ندارد. بعد از تزریق لب ها چقدر حجیم می شوند؟
انتظار نداشته باشید که بعد از یک جلسه لب های خیلی پر و حجیمی داشته باشید. بلکه نتایج تزریق لب به صورت تدریجی خودشان را نشان می دهند. از آنجای که بعد از تزریق لب ها کمی باد و ورم می کنند در ابتدا ممکن است به نظر از ریخت افتاده بیایند، به همین خاطر باید کمی به لب هایتان زمان بدهید تا خودشان را با مواد جدید تطبیق بدهند و شکل طبیعی خود را به دست بیاورند. در بیشترین حالت تقریبا شش ماه. هرچند برای برخی از افراد این زمان ممکن است چند ماه طولانی تر باشد و برای بعضی دیگر ژل تزریقی زودتر از این مدت در بافت بدن حل شود. اینکه تاثیر ژل چقدر دوام می آورد یا چقدر زود از بین می رود، چیزی است که واقعا به شرایط متابولیسم بدن خود شما بستگی دارد.

تزریق ژل لب درد دارد؟
پیش از تزریق از مواد بی حس کننده استفاده می شود. وقتی بی حسی انجام شد ممکن است کمی احساس سیخونک و فشار کنید. بعد از تزریق ژل لب هایتان کمی احساس گرفتگی خواهند کرد که البته اگر بی حس شده باشید درد چندانی نخواهد داشت. پزشک بعد از تزریق لب هایتان را کمی ماساژ می دهد و روی آنها برای 10 دقیقه یخ می گذارد تا دردشان را کاهش دهد.

آیا می شود فقط به یک لب تزریق ژل انجام داد؟
البته که می شود. شما می توانید تزریق ژل را فقط روی لب پایین یا لب بالا، یا روی هردو انجام دهید. انتخاب آن با خود شما است، و البته به نظر پزشک درمانگر هم بستگی دارد تا بر اساس تناسب آن با سایر اعضای صورتتان تصمیم بگیرد. پزشکان معمولا توصیه می کنند که مراجع بعد از تزریق از دارویی به نام آرنیکا یا مسکن های دیگر استفاده کند. دارویی هایی که می توانند یا موضعی و مالشی باشند، یا خوراکی. احتمال بروز خونریزی و کبودی بعد از تزریق ژل و فیلر زیاد است، به همین خاطر چنانچه دچار بیماری یا عارضه هایی مانند خون لختگی هستید حتما باید پیش از درمان به پزشک اعلام کنید. چراکه ممکن است اصولا تزریق ژل برای شما امن نباشد.
کبودی های بعد از تزریق معمولا تا پنج الی هفت روز بعد از عمل از بین می روند.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens