Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

5:52

آيا نوعي كرم بوتاكس هست كه جايگزين تزريق بوتاكس شود؟

آیا کرمی وجود دارد که داروی فیلر یا بوتاکس در آن به کار رفته باشد؟ من واقعا از تزریق بوتاکس می ترسم و متنفرم! در پاسخ به این دوست عزیز باید بگوییم که این خواسته بسیاری از افراد است که بوتاکس، بدون سوزن استفاده شود. در حقیقت، بوتاکس یک نوروکسین (اصطلاح پزشکی) است و به معنای “سمی” می باشد. این سم، در بین صدها کاربرد پزشکی، خاصیت شل کردن عضلات را به صورت موقتی نیز دارد و این دقیقا همان اثری است که پزشکان از آن جهت رفع چین و چروک استفاده می کنند. در این بین بسیاری از افراد از سوزن هراسانند و به طور کل می توان گفت هیچ کس از آمپول زدن خوشش نمی آید! بسیاری از افراد در صدد دریافت بوتاکس هستند اما به دلیل واهمه ای که دارند، هیچگاه اقدام نمی کنند. از اینرو به نظر می رسد زمینه برای عرضه کرم بوتاکس فراهم شده است. اکنون کرم های بوتاکس محدودی نیز در دسترس قرار دارند، اما سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) آن ها را تایید نکرده است. با این حال، در صدد بر آمدیم تا در ادامه، برخی از جایگزین های تزریق بوتاکس را به شما معرفی کنیم.
به نظر بعید می رسد که کرم بوتاکس موضعی بتواند جایگزین مناسبی برای تزریق بوتاکس یا دیسپورت باشد، زیرا:
این ترکیبات، مولکول های بزرگی دارند و گنجاندن آن ها در کرم کار دشواری است. شما هرگز نمی توانید کمی نوروریلکسر مایع را با کمی کرم ترکیب کنید و در موضع مورد نظر به کار برید.
هر دوی این نوروریلکسر ها، عضلات محل تزریق را شل و آرام می سازند. آنها به ضمیمه عصب عضله متصل می شوند و سپس عصب را برای فعالیت عضله مسدود می کنند.
تزریق باید دقیقا در جای مناسب صورت گیرد. در غیر این صورت، مشکلاتی رخ می دهد. به عنوان مثال، اگر بوتاکس / دیسپورت در جای اشتباه بر روی پیشانی تزریق شود، به طور موقت نمی توانید پلک خود را باز کنید. اگر سوزن به صورت نامناسب در قسمت تحتانی صورت تزریق شود، به گونه ای به نظر خواهد رسید که دیگران تصور می کنند سکته کرده اید! با این تفاسیر، کرم بوتاکس را تصور کنید. چگونه می توانید محل دقیق اعمال آن را تعیین کنید؟!
اگر کرم بوتاکس وجود داشت و از طریق اینترنت برای مان ارسال می شد، کودکان هم می توانستند آن را سفارش دهند و از آن استفاده کنند. به نظر شما این امر منطقی است؟
متاسفانه تبلیغات دروغین و غیر قانونی در اینترنت روز به روز در حال افزایش است و این موضوع بسیار نگران کننده است. محصولات بسیاری وجود دارند که ادعا هایی می کنند که هیچ پایه و اساس علمی ندارد. این محصولات، ناخالص، تقلبی و گاها مهلک هستند که در کارخانجات سطح پایین تولید و بسته بندی می شوند. احتمالا شمایی که در حال مطالعه این مطلب می باشد، به اندازه کافی خانم/آقای با هوشی هستید که اهمیت این موضوع را درک کنید. احتمالا این موضوع برای بسیاری از ما اتفاق افتاده است که کالایی را به واسطه عکسی که به اشتراک گذاشته اند در اینترنت سفارش می دهیم و وقتی کالا به دست مان می رسد، متوجه می شویم زمین تا آسمان با کالای داخل عکس متفاوت بوده است. بنابراین توصیه اکید تهران اسکین به شما این است که حین خرید آنلاین مراقب باشید! و لطفا تنها از منابع معتبر خرید کنید. هیچ چیز مانند بوتاکس یا دیسپورت نمی تواند عضلات خطوط عمیق را شل و خنثی کند. و اکنون معرفی یک محصول فوق العاده که می توان آن را جایگزین تزریق بوتاکس و فیلر کرد: کرم فوری فیس لیفت: لیفت صورت تنها در 3 دقیقه کرم لیفت صورت فوری، محصولی از شرکت Erase Cosmetics است که مشابه نتایج جراحی لیفت صورت یا آمپول بوتاکس عمل می کند. حال که می توان از روش های تهاجمی، درد و هزینه های ناشی از آن ها اجتناب کرد، چرا این کار را نکنیم.

با استفاده از این کرم می توانید خطوط عمیق پیشانی، خطوط ریز دور چشم و صورت تان را بدون نیاز به جراحی بر طرف سازید. کرم Instant-Facelift جزء بهترین کرم های لیفت صورت به شمار می رود. این محصول، نتایج جراحی لیفتینگ و بوتاکس را در قالب کرم شبیه سازی کرده است و درد و هزینه گزاف جراحی را نیز به دنبال ندارد. این کرم، یک بر طرف کننده چین و چروک منحصر به فرد است که نتایج آن تنها در عرض 3 دقیقه نمایان می شود. شما می توانید از این کرم بر روی خطوط صورت و گردن خود استفاده کنید. مزایای استفاده از این کرم ضد چروک: تنها در 90 ثانیه 10 تا 15 سال جوان تر می شوید. شلی و افتادگی پوست صورت و گردن را برطرف مى کند. بلافاصله پس از اعمال، خطوط عمیق و چین و چروک صورت را کاهش می دهد. خطوط پیشانی و پنجه کلاغی اطراف چشم را بهبود می بخشد. موجب بالا رفتن ابرو می گردد....

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens