Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

8:02

آيا ميكرونيدلينگ روش مناسبى براي جوانسازى پوست صورت است؟

هزینه میکرونیدلینگ چقدر است؟ آیا میکرونیدلینگ اثر خاصی دارد؟ بهترین راه برای جوانسازی پوست چیست؟ آیا میکرونیدلینگ درد دارد؟ و غیره….. اینها سوالاتی است که افرادی که قصد انجام آن را دارند اغلب درمورد میکرونیدلینگ می پرسند. طبیعی است. میکرونیدلینگ یکی از درمان های نوین برای درمان و جوانسازی پوست، به خصوص پوست صورت، است و مردم اطلاعات چندانی درمورد آن دارند. همین کم اطلاعی هم باعث می شود نگرانی هایی درباره اش داشته باشند. میکرونیدلینگ یکی از جدیدترین، ایمن ترین، کم عوارض ترین و موثر ترین روش های جوانسازی پوست و درمان جای جوش، آکنه، زخم آکنه، جای زخم و غیره است. شیوه ی عملکرد اصلی میکرونیدلینگ در واقع تخریب کنترل شده ی سطح پوست برای از بین بردن لایه ی پوست مرده بیرونی است. با این کار ، لایه ی زیرین پوست آسیب را تشخیص داده و برای جبران آن شروع به تولید کلاژن و بافت های جدید می کند.

از این طریق، پوست عملا با خود درمانی، لایه ی جدید رویی را می سازد که دارای بافتی نو، جوان و زیباست برای آشنایی بیشتر بهتر است به توصیه هایی که پزشکان متخصص قبل از تصمیم به انجام این درمان به بیماران می کنند، بپردازیم. در ادامه ی مقاله همراه ما باشید تا نکات جالبی را درمورد میکرونیدلینگ به شما بگوییم .. اگر مصرف تمام کرم ها و سرم های جادویی در جهان را تجربه کرده اید، و هنوز هم به دنبال راهی موثر برای درمان خطوط چین و چروک،لک های پوستی و زخم های آکنه هستید، ممکن است بهتر باشد از درمان میکرونیدلینگ نیز استفاده کنید. دقیقا همانطور که از اسمش به نظر می رسد، میکرونیدلینگ درمانی با حداقل تهاجم است(میکرو به معنای ریز می باشد ) که در آن متخصص پوست یا زیبایی، با استفاده از سوزن های کوچک (با قطری به اندازه 0.5 تا 2 میلی متر) سوراخ های بسیار ریزی را روی پوست ایجاد می کند. این کار سیستم خود درمانی بدن را فعال می کند تا به تولید کلاژه و الاستین بپردازد. علاوه بر این، هنگامی که یک سوراخ ایجاد می شود، محصولاتی که پیش از عمل به صورت موضعی روی پوست قرار گرفته اند (مانند اسید هیالورونیک و ویتامین C )قادر به نفوذ عمیق تر به داخل پوست می باشند تا کارایی بیشتری داشته باشند. اما مانند هر درمان دیگری، چند عامل وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید تا ببینید آیا میکرونیدلینگ برای شما درمان مناسبی هست یا نه. در ادامه به نکات مهمی که باید پیش از تصمیم به انجام میکرونیدلینگ با آنها آشنا باشید خواهیم پرداخت.

شما باید با یک حرفه ای (یعنی متخصص پوست یا زیبایی مجاز و معتبر) مشاوره کنید تا ببینید آیا کاندید خوبی برای انجام این درمان هستید یا نه. با این حال، میکرونیدلینگ درمانی مناسب برای بسیاری از انواع مختلف پوست است، اما مهم این است که متخصص تصمیم بگیرد که آیا این درمان برای شما مناسب است یا خیر. فقط مطمئن شوید که در مورد شرایط خاص خود، و همچنین جزئیات مربوط به واکنش های پوستی شخصیتان را با درمانگر در میان می گذارید. او باید نسبت به همه ی واکنش های احتمالی بدن شما و حساسیت هایی که دارید آگاه باشد تا بتواند تصمیم درستی بگیرد.

اگر چه مشابه اند، اما میکرونیدلینگ از “غلطک پوستی ” متفاوت است. غلطک پوستی حاوی سوزن فوق العاده کوچکی (0.3 میلی متر یا کوچکتر) است ، در حالی که یک متخصص برای انجام فرآیند میکرونیدلینگ از یک دستگاه حرفه ای با سوزن هایی با عرض 0.5 میلی متر تا 2 میلی متر استفاده می کند. جنبه ی مهم دیگری که این دو را از هم متمایز می کند آن است که غلطک پوستی معمولا در خانه استفاده می شود، در حالی که متخصصان توصیه می کنند برای دریافت نتیجه ای واقعا موثر و با دوام، افراد بهتر است که به یک مرکز درمانی حرفه ای مراجعه کنند و تحت درمان یک متخصص ماهر قرار گیرند. با این حال، آنچه که واقعا این دو را از هم جدا میکند میزان عمقی است که سوزن های هر یک از این روش ها در پوست ایجاد می کنند . هردو این روش ها لایه ی بیرونی پوست را سوراخ می نمایند اما در حالی که غلطک پوستی با ایجاد این سوراخ ها تنها باعث جذب فوق العاده ی ماده ی ویتامینه ی موجود در سطح پوست می شود، میکرونیدلینگ عمق بیشتری از پوست را هدف قرار داده و نه تنها باعث جذب مواد مفید روی پوست می گردد، بلکه خود پوست را هم به تولید مجدد کلاژن و بافت های جدید تحریک می کند.

آیا میکرونیدلینگ درد داره
میکرونیدلینگ دقیقا بی درد نیست، اما درد آن طوری نیست که بتواند کسی را اذیت کند. فرآیند درمانی میکرونیدلینگ کوتاه و آسان است. افرادی که تجربه ی این درمان را دارند عموما به سختی دردی در حین آن حس کرده اند. مگر در قسمت پیشانی که درد آن طبق توصیف بیماران نمره ی 5 از 100 می گیرد.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens