Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

7:34

براى انتخاب يك مركز جوانسازى مناسب چه بايد كرد؟

شايد براي شما هم اين سوال پيش امده باشد كه براي جوانسازي پوست خود با ميكرودرم به دنبال تخفيف باشيدو بگوييد تخفیف میکرودرم را از کجا می توان پیدا کرد ؟چگونه می توان مطمئن شد که بهترین مرکز برای انجام خدمات زیبایی و جوانسازی را انتخاب کرده ایم ؟ در ادامه تصمیم داریم به این سوالات پاسخ دهیم. اما پیش از هر چیزی باید اطلاعاتی کلی و خلاصه درباره این شیوه ی درمانی به شما عزیزان ارائه کنیم. به همین علت توصیه می کنیم که تا به انتهاى مطلب ما را همراهی کنید. شاید شما هم از آن دسته از افرادی باشید که با خوشحالی به سایت تخفیفان و نت برگ مراجعه کرده اید و بن های تخفیف را خریداری نموده اید. اما وقتی که به مرکزی که به زعم خود تخفیف ارائه کرده ،مراجعه کرده اید ، با هزار اما و اگر مواجه شده اید که لذت تخفیف را در کام شما زهر کرده اند دردسرهایی که وب سایت هایی مانند تخفیفان و نت برگ به همراه دارند شامل این می شود که خیلی وقت ها مراکز زیر بار تخفیفی که اعلام کرده اند نمی روند و یا این که وقت مناسبی را برای شما تنظیم نمی کنند و به این ترتیب به سادگی بن خرید شما سوخت می شود به نظر وقتش رسیده است که تخفیفات خود را از جای دیگری تهیه کرده و بیخیال چنین وب سایت هایی شوید اما شاید برای شمااین سوال به وجود امده باشد که اصولا میکرودرم ابریژن (یا به اختصار میکرودرم) چیست و چه کابردی برای شما دارد ؟

در پاسخ باید عنوان کنیم که میکرودرم ابریژن یکی از راه های جوانسازی و پاکسازی پوست به حساب می آید که می توانید هر سه ماه یک بار آن را در مراکز درمانی انجام دهید .

یک نکته ی بسیار مهم : هرگز و هرگز به سالن های زیبایی و آرایشی برای انجام میکرودرم ابریژن اکتفا نکنید. چرا که این شیوه ،عملیاتی تخصصی و ظریف است و حتما باید تحت نظر یک پزشک متخصص صورت گیرد.

سوال: عملکرد میکرودرم به چه صورت است ؟

در پاسخ به این سوال باید ذکر کنیم که همان طور که در بالا گفتیم این شیوه ی درمانی برای پاکسازی و جوانسازی پوست به کار می رود. اما شیوه ی کار این عملیات به این صورت است که با استفاده از یک دستگاه کوچک،کریستال های بسیار ریزی را روی سطح پوست می دمد و سپس با یک مکنده آن را به همراه پوست و لایه مرده بالایی آن برمی دارد.. پس همان گونه که احتمالا خودتان نیز متوجه شده اید ، این یک عملیات لایه برداری به حساب می آید.

تفاوت میکرودرم با دیگر روش های جوانسازی : تقریبا می توان گفت که میکرودرم بهترین و بدون عارضه ترین روش جوانسازی است . از جمله مزیت های آن :

سرعت انجام این شیوه درمانی واقعا سریع است
هیچ گونه عوارض جانبی ندارد
در رفع چین و چروک ها و لایه برداری پوست معجزه آسا عمل می کند
غیرتهاجمی است (به این معنی که پوست شما برش داده نمی شود ) البته انتخاب در نهایت بر عهده ی شماست و تنها نکته ای که ما می توانیم به شما گوشزد کنیم این است که هنگام انتخاب یک مرکز درمانی،موارد زیر را در نظر بگیرید :

نکته ی اول : حتما و لزوما مرکزی را انتخاب کنید که تحت نظر یک پزشک اداره می شود. سالن ها و آرایشگاه های زیادی در سطح شهر وجود دارند که احتمالا میکرودرم را انجام می دهند و حتی بدتر از آن ، ممکن است یکی از دوستان و آشنایان شما دستگاه خانگی میکرودرم را خریداری کرده باشد و به شما پیشنهاد کند که این عملیات را برایتان انجام دهد. اما بگذارید که صادقانه بگوییم : باید بسیار پر دل و جرئت باشید که پوست نازنین خود را به دستان ناوارد و ناماهر اطرافیان و سالن های آرایشی بسپارید.

میکرودرم ابریژن یک عملیات درمانی است و درمان را باید به دستان درمانگر سپرد. نکته ی دوم : مرکزی که انتخاب می کنید باید از لحاظ بهداشتی رتبه ی بسیار خوبی داشته باشد و مواد یک بار مصرف استفاده کند. به همین علت توصیه ما به شما این است که پیش از هر گونه اقدامی با چشمان تیزبین خود مرکز انتخابی تان را بررسی کنید و ببینید که آیا می توانید امتیاز خوبی به بهداشت و پاکیزگی آن مرکز بدهید؟!

نکته ی سوم : هرگز نه فریب قیمت پایین را بخورید نه قیمت های خیلی بالا…مطمئن باشید که هر دو گزینه ، برای شما مناسب نیستند. تلاش کنید که مرکزی را انتخاب کنید که برای قیمت ارائه شده به شما، توجیه درست ومنطقی داشته باشد.اگر بیش از حد گران یا ارزان است ، احتمالا باید آن مرکز را فراموش کرده و به جستجوی خود برای یافتن یک مرکز مناسب ادامه دهید. امروزه می توان از هر گونه ماسک یا کرم های پاکسازی در منزل استفاده کرد و احتمالا نتیجه های کوتاه مدت نیز عایدتان خواهد شد.

اما پیش از هر گونه اقدام زیبایی و جوانسازی ،نکته کلیدی این است که نوع و بافت پوست خود را بشناسید و بر اساس آن دست به اقدام بزنید.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens