Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

6:59

تزريق چربي به لب چگونه است؟

امروزه متدها و روش های مختلفی برای حجیم کردن لب ها به کار می رود! برخی از آن ها نتیجه ی بهتری نسبت به بقیه دارند و به همین خاطر محبوبیت بیشتری نیز بین افراد پیدا کرده اند!

شاید اسم تزریق چربی به گوش شما هم خورده باشد و کنجکاو شده باشید که این روش دقیقا به چه صورت عمل می کند! نکته ی مهم این جاست که هیچ گونه چربی آماده ای وجود ندارد که شما بخواهید به بدن خود تزریق کنید. بلکه متد کاری این نوع درمان این گونه است که چربی ها را از برخی نقاط بدن برداشته و در محل مورد نظر تزریق می کنند. آشنایی با برخی اصطلاحات رایج در تزریق چربی:

محل اهدا کننده : محلی در بدن است که دارای چربی می باشد و می توان از آن جا ، چربی ها را برداشت.عموما از شکم و پهلو، ران و یا بازوها ، چربی برداشته می شود!

محل دریافت کننده : محلی است که تصمیم به تزریق چربی در آن را دارید.عموما تزریق چربی در صورت انجام می گیرد.لب ها بهترین نقطه برای تزریق چربی می باشند!

شیوه ی کار به این صورت است که پزشک ، با استفاده از سوزن های بسیار ریز ، چربی ها را از محل اهدا کننده برداشته و در محل دریافت کننده تزریق می کنند.به خاطر داشته باشید که تزریق چربی عملیاتی ظریف و دقیق است. به همین خاطر توصیه می شود که مرکز زیبایی و پزشک خود را با دقت انتخاب کنید. تزریق چربی به لب بهتر است یا ژل
یکی از سوالات بسیار مهم این است که : تزریق چربی یا ژل ؟!!

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که همه چیز به خواست و نیاز شما بستگی دارد. هر دو روش فوق العاده هستند و ظاهر بسیار خوبی به لب های شما خواهند داد.

نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که در روش تزریق چربی ، هیچ گونه مواد خارجی به بدن شما وارد نمی شود و زمان تطبیق بدن با این چربی ها کوتاه تر خواهد بود!
البته طبیعی است که پس از اتمام درمان ، اندکی دچار تورم و کبودی شوید.این عوارض جانبی کاملا طبیعی است و پس از مدتی از بین خواهند رفت و در آن هنگام می توانید نتیجه ی کامل را در خود مشاهده کنید!

هزینه تزریق چربی به لب چقدر است | تخفیف تزریق چربی
سوال بسیار مهم : هزینه ها و قیمت ها؟!

با وضعیت اقتصادی موجود در کشور ، طبیعی است که افراد نتوانند هزینه های بالایی را برای عمل های زیبایی پرداخت کنند. اما بر عکس آن چه که شنیده اید ، تزریق چربی به هیچ وجه عمل گران قیمتی محسوب نمی شود.

این عملیات کاملا سرپایی بوده و با استفاده از بی حسی موضعی صورت می گیرد.شما می توانید یک ساعت بعد از اتمام این عملیات ، به منزل خود بازگردید. صفر تا صد این پروسه در مطب پزشک صورت می گیرد و به هیچ وجه نیازی به بستری شدن نخواهید داشت! هزینه تزریق چربی نیز بستگی زیادی به محلی که قصد تزریق به آن دارید ، خواهد داشت. در واقع هر چه حجم ناحیه مورد نظر بزرگ تر باشد ، طبیعی است که هزینه های شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد. طبیعی است که وقتی تزریق چربی به لب را انجام دادید ، دلتان بخواهد که نتایج آن ماندگار و همیشگی باشند. اما خبر بد این جاست که تزریق چربی به لب ، عملیاتی موقت است و به همین خاطر ممکن است به تزریق مجدد نیاز داشته باشید!

عموما و در بهترین حالت تزریق چربی 1 الی 2 سال دوام خواهد داشت! البته این عدم دوام به نوعی به سود شما خواهد بود چرا که این گونه اطمینان پیدا خواهید کرد که به هیچ وجه درگیر عوارض جانبی طولانی مدت نخواهید شد!

باز هم باید توضیح دهیم که همه چیز به پزشکتان بستگی خواهد داشت.

پزشک تشخیص می دهد که چربی کدام ناحیه از بدن شما برای تزریق مناسب تر است ! در صورتی که این انتخاب به درستی صورت بگیرد ، احتمالتان دوام تزریق چربی نیز بیشتر خواهد شد!

اما سوال بسیار مهم : تزریق چربی فقط به لب ها امکان پذیر است ؟!

پاسخ : به هیچ وجه ، می توان این عملیات را برای دیگر نقاط بدن نیز انجام داد. از جمله :

تزریق چربی به سینه
تزریق چربی به باسن
تزریق چربی به گونه ها ، چانه و پیشانی
همان گونه که می بینید اثرات شگفت انگیز تزریق چربی فقط محدود به لب ها نمی شود و شما از طریق این روش ، می توانید بدن خود را به زیباترین شکل ممکن ، فرم دهی نمایید!

هر آن چه که راجع به عوارض تزریق چربی شنیده اید را کنار بگذارید. چرا که با استفاده از یک مرکز و پزشک معتبر می توانید به بهترین نتیجه ی مورد نظرتان دست پیدا کنید. اینترنت و فضای مجازی ، بستر فوق العاده ای جهت اشتراک گذاری عکس های قبل و بعد از تزریق چربی می باشند.در ادامه چندین تصویر را می بینیم.

می توانید نتیجه ی تزریق چربی در یک مرکز معتبر با یک مرکزی که تجربه و مهارت کافی ندارد را مقایسه کنید.به خاطر داشته باشید که مهم ترین اقدام شما انتخاب پزشک ماهر و هم چنین یک مرکز معتبر است.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens