Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

7:35

اثرات دستگاه فیس آپ برای روشن سازی پوست چيست؟

اگر به خاطر آفتاب سوختگی ، آلودگی های محیطی و لکه های جور واجور پوستتان تیره شده است ، به هیچ وجه نگران نباشید. چرا که تصمیم داریم در این مطلب شما را با روش هایی آشنا کنیم که می توانند شادابی و روشنی پوستتان را به شما برگرداند. فقط اگر تصور می کنید ، قرار است مثل دیگر وب سایت ها سر شما را با روغن ها و ترکیبات گیاهی بی فایده گرم کنیم ، باید بگوییم که کاملا در اشتباهید!!
در این مطلب تصمیم داریم به روش های علمی و تخصصی بپردازیم که اثرات آن ها در روشن کردن پوست صورت کاملا ثابت شده است و اما و اگری ندارند!

در صورتی که از مصرف کرم های روشن کننده و ترکیبات گیاهی ای که در شبکه های مجازی به شما پیشنهاد می شود، خسته شده اید ، توصیه می کنیم که این مطلب را از دست ندهید! معجزه روشن شدن پوست با دستگاه فیس آپ
اگر تمایل دارید که از دستگاه هایی که برای روشن کردن پوست به کار می روند، استفاده کنید ، شاید بهترین انتخاب شما دستگاه فیس آپ باشد. دستگاه فیس آپ جدیدترین نسل تکنولوژی میکرودرم است که علاوه بر روشن کردن پوست مزایای زیاد دیگری هم دارد که واقعا دست کمی از معجزه ندارند!

اگر پوستتان دچار لکه های قرمز و تیره شده است ، اگر چین و چروک های ریزی صورتتان را پوشانده ، اگر قوزک پا، زیربغل و زانویتان سیاه شده ، احتمالا بهترین پاسخ برای شما دستگاه فیس آپ می باشد.

دستگاه فیس آپ می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه ای فوق العاده برای شما به همراه داشته باشد. در این دستگاه مکانیزم عمل بر دو پایه استوار است :

لایه برداری و ماساژ درمانی

در سطح اول ، اپراتور این دستگاه ، هندپیس فیس آپ را به صورت دورانی روی پوست شما می کشد. این دستگاه هدهای متغیری دارد که از جنس الماس می باشند و با تغییر آن ها می توان سطح لایه برداری را مشخص کرد.با برداشتن سطح بالایی پوست (درمال) سلول های مرده ای که موجب تیره شدن پوست و کدر شدن آن شده اند، برداشته می شود و سطح زیرین پوست که شفافیت و روشنی بیشتری دارد ظاهر می شود. این هدها متغیر برای هر بیمار منحصر به فرد است و بعد از اتمام درمان به او تقدیم خواهد شد.

در سطح دوم ، عملیات ماساژ انجام می گردد.به این صورت که با حرکت دورانی هندپیس روی سطح پوست ، علاوه بر لایه برداری ، عضلات صورت را نیز ماساژ خواهد داد که همین مسئله منجر به بهبود گردش خون در پوست و تولید کلاژن و الاستین بیشتر می شود. با بهبود گردش خون و هم چنین تولید کلاژن ، نقاط تیره ی پوست از بین رفته و جای آن را پوستی روشن و شفاف می گیرد که شادابی بی نظیری دارد. دستگاه فیس آپ به هیچ وجه عوارض جانبی ندارد و برخلاف محصولات گیاهی و بهداشتی که تاثیری جزئی دارند، کاملا برای انواع پوست ها مناسب است و می تواند برای هر نقطه از بدن استفاده شود.

یکی دیگر از کاربردهای فیس آپ در این است که می توان از آن برای روشن کردن نقاط تیره بدن نیز استفاده کرد. به عنوان مثال نواحی تیره ای مثل زیربغل، زانو، قوزک پا ، خط بیکینی و…به خوبی به این درمان واکنش نشان می دهند و بعد از چند جلسه ی درمانی ، به طور کامل روشن می شوند. عموما توصیه می شود که بسته به وخامت اوضاع پوست، از 6 الی 8 جلسه ی درمانی داشته باشید تا نتیجه ی کاملی از این درمان دریافت کنید!

با وجود تمام این مزیت ها ، دستگاه فیس آپ شبیه به نوعی معجزه برای پوست می ماند و اثرات فوق العاده ی آن می توان اعتماد به نفس و زیبایی را به شما برگرداند. سفید شدن پوست صورت سبزه با لیزر
خیلی از افراد تصور می کنند که با استفاده از لیزر فرکشنال می توانند پوست سبزه یا تیره ی خود را روشن کنند. اما واقعیت این جاست که رنگ پوست شما اگر در حالت عادی هم سبزه باشد به خاطر رنگدانه های پوستی تان است و برای تغییر این رنگدانه ها نیاز به عملیاتی خیلی پیچیده تر از لیزر دارید.

لیزر فرشکنال می تواند عارضه های پوستی را درمان کند اما داشتن پوستی سبزه عارضه نیست ،بلکه به ژنتیک شما برمی گردد.

در صورتی که دچار کک و مک ، اسکار، آفتاب سوختگی یا حتی قرمزی بیش از حد پوست هستید ، شاید لیزر بتواند به شما کمک کند. اما به هیچ وجه نباید عوارض لیزر فرکشنال را در نظر نگرفت.

خیلی از افراد دچار سوختگی می شوند و درد زیادی را در طول این پروسه تحمل می کنند.

اما با دستگاه فیس آپ نه تنها دچار هیچ یک از این عوارض نخواهید شد بلکه کلیه ی مزیت های بالا را نیز دریافت خواهید کرد.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens