Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

6:44

لیزر موهای زائد بیکینی بر باروري تاثير دارد؟

امروز می خواهیم با شما درباره یکی از پرطرفدارترین لیزر ها صحبت کنیم. بله، منظورمان لیزر موهای زائد بیکینی است. هرچند در کشور ما بیشتر این خانم ها هستند که به لیزر کردن این ناحیه از بدن علاقه مندند تا آقایان، اما لیزر هیچ ناحیه ای از بدن تنها مختص خانم ها یا آقایان نمی شود.
اصطلاح ناحیه ی بیکینی به ناحیه ی تناسلی و موهای زائد و قسمت داخلی ران ها گفته می شود. از آنجایی که لیزر موهای زائد بیکینی به اندام تناسلی نزدیک است، بیشتر افراد می ترسند که مبادا اشعه ی لیزر تاثیری در توان باروریشان بگذارد. تمام کسانی که سوالی مشابه در مورد لیزر موهای زائد بیکینی دارند، باید گفت که خیر. اصولا لیزر ضرری برای بدن ندارد. چه ناحیه ی بیکینی و چه هر ناحیه ی دیگر.

تصور عموم مردم از اشعه ی لیزر کاملا غلط است. عموم مردم فکر می کنند لیزر هم مانند اشعه ی ایکس از داخل بدن عبور می کند، در حالی که هرگز اینطور نیست.
اشعه ی لیزر در واقع حرارات متراکم است. این اشعه به شدت قابل کنترل بوده و می توان قدرت آن را تغییر داد. این گستره ی تغییر قدرت لیزر می تواند از برش آهن باشد تا سوزاندن ریشه های سطحی موهای زائد.

درست است، اشعه ی مورد استفاده در لیزر موهای زائد کم قدرت بوده و فقط می تواند به سطح پوست تا عمق ریشه های مو نفوذ کند. به همین خاطر حتی به بافت های عمیقتر پوست هم نمی رسد، چه برسد به اینکه بخواهد وارد اندام های داخلی مانند رحم شود. لیزر موهای زائد بیکینی درمانی بی خطر با کمترین عوارض جانبی است که هرگز موجب نازایی یا ناباروری شما نخواهد شد.
لیزر کردن موهای زائد علاوه بر اینکه به شما کمک می کند اندامی زیبا تر داشته باشید، می تواند در حفظ بهداشت و سلامتی شما نیز موثر باشد.
ناحیه ی بیکینی یکی از پر تعریق ترین نواحی بدن است. غدد تولید عرق زیادی در این بخش از بدن وجود دارند. علاوه بر آن این ناحیه تقریبا همیشه در زیر لباس پنهان است و جریان هوا در آن رفت آمد ندارد. حاصل این ترکیب چیست؟
بدن عرق می کند : عرق تولید شده در موهای زائد این ناحیه باقی می ماند : کثیفی حاصل از آن احتمال بروز عفونت و بیماری های مربوط به اندام تناسلی را افزایش می دهد.
لذا رفع موهای زائد آن اهمییت زیادی خواهد داشت. اما خب لیزر که تنها راه از بین بردن موهای زائد نیست. شما می توانید از روش های سنتی تر مانند تیغ ژیلت یا اپیلاسیون استفاده کنید. اما نکته آنجاست که به دلیل حساسیت پوست این ناحیه، بعد از تیغ کشیدن یا اپیلاسیون ممکن است به شدت ملتهب شود. علاوه بر این، روش های سنتی در دراز مدت ریشه های مو را ضخیم تر کرده و رشدشان را افزایش می دهند. بنابراین لیزر موهای زائد بیکینی هرچند ممکن است تنها راه نباشد، اما قطعا بهترین راه هست. چرا که بعد از لیزر کردن موهای زائد ناحیه ی بیکینی دیگر نیازی نیست تا آخر عمر نگران رشد مجدد آنها باشید. لیزر موهای زائد تاثیر دائمی و همیشگی دارد. اگر می خواهید درمانی موثر با نتایج پایدار را تجربه کنید، همچنین تمایلی ندارید که از عوارض جانبی رنجی ببینید، منطقا بهتر است مرکزی معتبر و با کیفیت را برای لیزر موهای زائد بیکینی انتخاب نمایید.
هرچند لیزر درمانی در ظاهر ساده و کم عوارض است اما همه ی اینها به شرطی است که یک تکنسین متخصص و با تجربه آن را برای شما انجام دهد. برای مثال شرایط پزشکی و سابقه ی دارویی شما در تعیین شدت لیزر موثر است، نکته ی ظریفی که در مراکز غیر تخصصی هرگز رعایت نمی شود.
پس بهترین مرکز، بهترین درمان لیزر را هم برای شما به همراه خواهد داشت. مردم فکر می کنند چون در نواحی بیکینی و زیربغل غددی وجود دارند، حتما لیزر کردنشان هم خطرناک است.اما اصلا اینطور نیست.
عمق نفوذ اشعه ی لیزر هرگز به قدری نیست که بتواند به بیشتر از ریشه ی موها نفوذ کند. لذا اصلا نگران عوارض جدی در لیزر این نواحی نباشید. هرچند لیزر موهای زائد، نه در این دو ناحیه ی خاص، بلکه اگر در هر ناحیه ای از بدن انجام شود می تواند عوارض عمومی و سطحی مختص خودش را داشته باشد. عوارضی که عبارتند از: كبودي سطحي قرمزي التهاب جوش هاي ريز. تمام این عوارض عمومی خود به خود بعد از مدت کوتاهی از بین می روند. هرچند عوارض زیر جدی تر هستند و می توانند در صورت انجام لیزر توسط تکنیسن کارنابلد به وجود بیایند:عفونت خونريزي كل پوستي سوختگي
پس در انتخاب مرکز لیزر دقت کافی را لحاظ کنید.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens