Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

7:05

ليزر موهاى زائد بدن ورزشكاران چه مزايايى دارد؟

لیزر موهای زائد معجزه ‌ای برای آقایان پر مو
لیزر موهای زائد اندام های تناسلی آقایان یک پیشنهاد عالی برای افرادی است که دچار پر مویی هستند. این افراد می ‌توانند از فناوری لیزر برای برطرف کردن موهای زائد کمر و شکم هم استفاده کنند. البته برخی از آقایان نمی خواهند که بدن آنها برای همیشه عاری از مو باشد که در این حالت جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و می ‌توان طبق درخواست افراد و با مشورت پزشک فقط تعداد موهای زائد را کاهش داد به نحوی که همیشه تعدادی مو روی نواحی لیزر شده رشد کند. واقعیت دیگری که در خصوص لیزر موهای زائد اندام های تناسلی آقایان وجود دارد این است که باسن و پهلوی برخی از آقایان بسیار پر مو است و نمی توانند موهای زائد این قسمت ها را شیو کنند. در این شرایط نیز لیزر به کمک آنها خواهد آمد و آقایان را از این مشکل نجات می دهد. در لیزر موهای زائد فولیکول‌ های مو به جذب نور لیزر می ‌پردازند و از رشد موها در آینده پیشگیری خواهد شد. اما از آنجایی که موهای بدن در مراحل مختلف از رشد قرار دارند معمولا حدود ۸ تا ۱۲ جلسه درمان با لیزر لازم است تا نتایج مورد انتظار به دست بیاید البته تعیین تعداد جلسات مورد نیاز به عوامل متعددی بستگی دارد که پزشک پس از ارزیابی پوست و موهای زائد به شما می گوید که به چند جلسه لیزر نیاز دارید. در ماه های بسیار گرم تابستان که هوا بسیار گرم است و میزان تعریق افزایش پیدا می ‌کند احتمال بروز التهاب و عرق سوز شدن پوست در ناحیه تناسلی و زیر بغل بیشتر است. در صورتی که در این نواحی موهای زائد زیادی وجود داشته باشد ریسک سوختگی پوست بیشتر خواهد شد. تعریق بیش از حد می ‌تواند یک محیط مناسب را برای رشد باکتری ها فراهم کند. لیزر موهای زائد یک پیشنهاد عالی برای ورزشکاران
تعداد بسیار زیادی از ورزشکاران از همه مزایای لیزر موهای زائد آقایان بهره می ‌گیرند. به عنوان مثال بدن سازان حرفه ای که به صورت تخصصی ورزش می کنند بیشتر از همه افراد عرق می ‌کنند و ممکن است پوست آنها دچار التهاب شود که این مسئله در افرادی که پر مو هستند شدت بیشتری می یابد. عرق سوز شدن پوست ناحیه تناسلی یک مسئله ناخوشایند است که آنها را به دردسر می ‌اندازد به همین دلیل آنها ترجیح می ‌دهند که از لیزر برای برطرف کردن موهای زائد خود استفاده کنند.

از سوی دیگر در مسابقات بدن سازی، زیبایی کلی بدن ورزشکار نقش مهمی را در قهرمانی او ایفا می کند و پر مویی بدن باعث می شود که زیبایی فرد از بین برود. امروزه به لطف فناوری لیزر دیگر بدن سازان هیچ گونه نگرانی در خصوص لیزر موهای زائد خود ندارد. تصمیم گیری برای لیزر موهای زائد اندامهای تناسلی آقایان یک مسئله کاملا شخصی است و به نظر فرد بستگی دارد.

در طول درمان با لیزر چه اتفاقاتی رخ می دهد؟ معمولا برخی از افراد در خصوص ایمنی لیزر و آنچه که در طول جلسات لیزر موهای زائد را می دهد نگران هستند و آقایان نیز از این قاعده جدا نیستند. تحقیقاتی که در خصوص لیزر موهای زائد انجام شده نشان داده است که یک روش موثر برای کسب نتایج مورد انتظار و داشتن پوستی تمیز و بدون مو است. قبل از شروع برنامه لیزر شما با اپراتور یک جلسه مشاوره خواهید داشت که وضعیت پوست و موی شما را بررسی می ‌کند. سپس مکانیسم اثر لیزر را برای شما توضیح خواهد داد و شما می ‌توانید همه سوالات احتمالی خود را از او بپرسید.

از آنجایی که پس از اتمام لیزر موهای زائد اندام های تناسلی آقایان احتمال تورم و قرمزی پوست وجود دارد از آنها خواسته می شود که به مدت ۲ تا ۳ ساعت از انجام دادن فعالیت های جسمانی که باعث عرق کردن می شود خودداری کنند. به طور کلی پس از اتمام جلسات لیزر شما می توانید فعالیت های طبیعی خود را از سر بگیرید و هیچ گونه ممنوعیتی در خصوص انجام فعالیت های روزمره وجود ندارد.

یکی از مزایای عالی لیزر موهای زائد این است که شما نیاز به استراحت در منزل ندارید و حتی می توانید مرخصی ساعتی بگیرید و برای انجام لیزر موهای زائد خود به مراکز لیزر مراجعه کنید و پس از اتمام درمان به محله کار خود برگردید.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens