Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

8:13

رینوپلاستی بينى غیر جراحی چیست؟

اگر دوست ندارید زیر تیغ جراحی بروید ، می تونید از مزایای رینوپلاستی غیر جراحی استفاده کنید. این روش غیر جراحی فرم بینی را با تزریق پرکننده های پوست مانند Restylane موقتاً تغییر می دهد. بر خلاف جراحی رینوپلاستی ، این روش هیچ نیازی به زمان ریکاوری ندارد. نتایج رینوپلاستی تزریقی معمولاً حدود یک سال طول می کشد.
جراحی رینوپلاستی Rhinoplasty اصلاحی چیست؟ رینوپلاستی اصلاحی یا رینوپلاستی ثانویه یک روش جراحی برای تصحیح نتیجه ناخواسته عمل بینی قبلی است. اکثر بیمارانی که به دنبال رینوپلاستی اصلاحی هستند افرادی هستند که بینی شان فرم غیر طبیعی پیدا کرده و یا با سایر ویژگی های صورت همخوانی ندارد یا این که مشکلات تنفسی دارند. هزینه جراحی رینوپلاستی Rhinoplasty چقدر است؟ هزینه رینوپلاستی می تواند بسته به نیازهای خاص و نتیجه مطلوب هر بیمار متفاوت باشد. عوامل متعددی مانند نقص های بینی ، صفات قومی و نیاز به غربالگری می تواند پیچیدگی روش را افزایش دهد.
تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی مهم است. بیماران باید بدانند که چرا می خواهند فرم بینی خود را تغییر بدهند تا بتوانند در طول مشاوره ، انگیزه های خود را برای جراح پلاستیک بگویند. زمانی که بیمار و جراح نگرانی های اساسی را درک می کنند شانس به دست آوردن نتیجه مطلوب نهایی افزایش می یابد. انگیزه شما از جراحی بینی چیست؟
جراحی زیبایی بینی معمولاً به خاطر یکی از دلایل زیر انجام می شود. 1افزایش اعتماد به نفس
از آنجایی که بینی نقش مهمی در تعیین زیبایی شناسی کلی صورت دارد ، افزایش اعتماد به نفس یک دلیل رایج برای رینوپلاستی است. زندگی با یک دماغ ورقلمبیده ، کج و یا قوز دار باعث می شود که فرد احساس ناامنی روحی داشته باشد و کیفیت کلی زندگی اش تحت تأثیر این مشکل قرار بگیرد.
روش های جراحی رینوپلاستی می تواند حجم کلی بینی را اضافه کرده یا آن را کاهش دهد. مشکلات مربوط به عدم تقارن بینی ، اصلاح نیمرخ ، بهبود شکل یا اندازه سوراخ های و یا اصلاح نوک بینی هم با جراحی زیبایی بینی برطرف می شود. بینی یکی از رایج ترین مناطق برای تجربه شکستگی است. اتفاقاتی مانند سقوط ، تصادف اتومبیل یا ضربه و آسیب دیدگی در هنگام ورزش و دعوا معمولاً به شکستگی بینی منجر می شوند. شکستگی بینی در استخوان بالای پل بینی صورت می گیرد.
متأسفانه برخی از شکستگی های بینی به ندرت بهبود می یابند و فرم بینی را برای همیشه عوض می کند. بسته به شدت این ناهماهنگی ، بیماران هم از ظاهر نازیبا و هم از عملکرد بینی خود دچار ناراحتی می شوند.
رینوپلاستی مجدد یا اصلاحی روشی است که شکستگی بینی را اصلاح می کند و با جایگزین کردن استخوان های شکسته بینی ، ظاهر و عملکرد بینی را بهبود می بخشد. بهبود مشکلات تنفسی
تقریباً در حدود 80٪ از همه افراد به نوعی از انحراف بینی مبتلا هستند. در برخی موارد ، راه های عبور هوایی بینی آنقدر باریک است که موجب مشکل شدید تنفسی می شود. علاوه بر این ، ناهنجاری های دیگر مانند پولیپ بینی ، اختلال توربینیت یا افتادگی سوراخ های بینی های می تواند در تنفس طبیعی مشکلاتی ایجاد کند.
رینوپلاستی ساختار بینی با سپتوپلاستی می تواند برای افزایش و اصلاح راه های هوایی بینی انجام شود. در طی این روش ، جراح فرم غضروف ها و استخوان هایی که منجر به انسداد شده اند را اصلاح می کند. بسته به مشکل ساختاری بینی ممکن است لازم باشد برای تثبیت سپتوم ، اسپلینت هایی در داخل بینی قرار داده شود. امروزه پس از جراحی سپتوپلاستی نیازی به پانسمان داخلی بینی نیست. بهبود زیبایی بینی با رینوپلاستی امروزه رینوپلاستی همیشه زیبایی کلی صورت را تقویت می کند. در حقیقت ، پس از جراحی زیبایی بینی علاوه بر بینی ، چشم ها و لبخند شما هم زیباتر به نظر می رسند.

یک جراح پلاستیک ماهر می تواند جراحی رینوپلاستی را به صورتی انجام دهد که تمرکز اصلی بر افزایش تعادل صورت بیمار و بهبود نمای کلی صورت باشد. در طول تصویربرداری عکس قبل از عمل ، که به وسیله کامپیوتر و توسط جراح انجام می شود.


Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens