Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

7:02

راههای زیبا شدن پوست صورت كدامند؟

بهترین و موثرترین روش جوانسازی پوست
متوقف کردن روند پیری و زندگی جاویدان، یکی از خواسته های دیرینه بشر تا به امروز بوده است و از اینرو فراعنه مصر، امپراطوران چین باستان و خوان پونسه د لئون در جستجوی سرچشمه جوانی بودند. به واسطه پزشکی زیبایی، تعدادی روش های غیر جراحی ارائه شده است که می تواند اثرات تابش نور خورشید و گذر ایام را پوشش دهد. به نظر می رسد این روش ها در مقایسه با روش های جراحی محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. در ادامه به بررسی اجمالی برخی از رایج ترین روش های زیبایی غیر جراحی برای پوست صورت پرداخته ایم. چنانچه نمی دانید برای صاف شدن پوست صورت چه باید کرد یا در حال تحقیق در خصوص راههای زیبا شدن پوست صورت هستید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید.

تزریق بوتاکس: سه شکل مختلف از سم بوتولینوم (Botox Cosmetic ، Dysport و Xeomin) برای تزریق به عضلات صورت موجود است. این پروتئین باکتریایی به طور موقت عضله ای را که تزریق در آن صورت گرفته است، فلج می کند. تزریق بوتاکس در برخی از چین و چروک ها مانند نواحی پیشانی و گوشه های چشم، بیشترین کاربرد را در زمینه زیبا شدن پوست صورت دارد. بوتاکس به واسطه یک سوزن نازک و حجم کمی از سم تزریق می شود. درد تزریق بوتاکس بسیار ناچیز است.

اثر بوتاکس بعد از چند روز: پس از تزریق سم، به طور تدریجی کنترل عضلات از بین می رود و معمولاً حداکثر یک هفته طول می کشد تا به حداکثر اثر خود برسد. نواحی تزریق شده پوست صورت آرام و بی حالت به نظر می رسد. اثر بوتاکس حدود چهار ماه طول می کشد، بنابراین باید جهت حفظ و نگهداری از اثر آن، در فواصل منظم تزریق را ادامه دهید. در لایه برداری شیمیایی جهت لایه برداری سطوح بیرونی پوست صورت از مواد مختلفی استفاده می شود. عمق لایه برداری پوست صورت به نوع ماده شیمیایی، غلظت آن و مدت زمان ماندگاری آن روی پوست بستگی دارد. گلیکولیک اسید، اسید لاکتیک، اسید سالیسیلیک، تری کلرواستیک اسید (TCA) و فنول برخی از مواد شیمیایی مورد استفاده در لایه برداری های زیبایی هستند. پس از دوره بهبودی لایه برداری پوست صورت، پوست همچنان به ترمیم و بازسازی خود ادامه می دهد.

نکات مهم لایه برداری شیمیایی: لایه برداری عمیق پوست: در لایه برداری شیمیایی جهت لایه برداری سطوح بیرونی پوست صورت از مواد مختلفی استفاده می شود. عمق لایه برداری پوست صورت به نوع ماده شیمیایی، غلظت آن و مدت زمان ماندگاری آن روی پوست بستگی دارد. گلیکولیک اسید، اسید لاکتیک، اسید سالیسیلیک، تری کلرواستیک اسید (TCA) و فنول برخی از مواد شیمیایی مورد استفاده در لایه برداری های زیبایی هستند. پس از دوره بهبودی لایه برداری پوست صورت، پوست همچنان به ترمیم و بازسازی خود ادامه می دهد.

نکات مهم لایه برداری شیمیایی: برای اثر گذاری مطلوب تر، می توانید لایه برداری ملایم را هر چند هفته یکبار تکرار کنید. لایه برداری عمیق پوست ممکن است باعث ناراحتی های ابتدایی و همچنین تورم و پوسته شدن پوست صورت شود. لایه برداری متوسط ​​یا عمیق صورت را می توان در فواصل شش تا 12 ماه تکرار کرد. انتخاب یک پزشک که تجربه زیادی با این روش انتخابی داشته باشد برای بیماران بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا نتایج حاصل از لایه برداری شیمیایی شدیدا به تکنیک آن وابسته است. پزشک قادر خواهد بود برای مشکلات زیبایی خاص شما بهترین روش را انتخاب کند. • میکرودرم ابریژن: میکرودرم ابریژن روشی است که به موجب آن کریستال های سیلیکونی (دانه های ماسه ای) با فشار هوا بر روی سطح پوست هدایت می شوند و مقدار کمی التهاب از خود بر جای می گذارد. حداقل تورم حاصل از این تکنیک می تواند ظاهر چین و چروک های سطحی را بهبود بخشد. نتایج این روش، در حد متوسط و موقتی است و باید در فواصل مکرر تکرار شود. از طرف دیگر، عوارض جانبی کمی دارد. سوزش ناشی از میکرودرم ابریژن در ابتدا مانند آفتاب سوختگی به نظر می رسد و ممکن است احساس خشکی و سفتی در پوست صورت تان کنید، اما این اثر طی یک روز از بین می رود. جهت رسیدن به نتایج بهتر، ممکن است چندین جلسه درمان لازم باشد.• جدیدترین روش جوانسازی دور چشم با دستگاه آر اف ترماژ: امواج رادیویی می توانند آسیب های ظاهری پوست صورت که از قرار گیری در معرض نور خورشید نشات می گیرند را بهبود بخشد. اعتقاد بر این است که تغییراتی که توسط حرارت دادن مستقیم کلاژن روی پوست صورت ایجاد می شود، هم منجر به سفت شدن شلی پوست می شود، و هم کلاژن جدیدی که پس از حرارت دیدن سنتز می شود، مسئول بهبود تولید کلاژن و پوست می باشد. یک جلسه درمان تنها چیزی است که به طور کلی مورد نیاز است.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens