Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

9:46

بهترين دئودورانت و مام ضد عرق كدام است؟

چه وقت و در چه قسمت هایی باید از دئودورانت استفاده کنیم؟
دئودورانت، ابزاری است که در زیر بغل استفاده می شود. با این حال، برخی از زنان از آن برای زیر سینه نیز استفاده می کنند. همچنین در برخی افراد بسیار رایج است که دئودورانت را در امتداد ران فوقانی (ناحیه بیکینی) به منظور جلوگیری از ایجاد بوی بد و عرق سوز شدن استفاده می کنند. اما باید به یاد داشته باشید که این نواحی برای استفاده از دئودورانت مناسب نیستند. برای این قسمت های بدن، پودر بچه بسیار بهتر و مطمئن تر است.
بعد از استحمام باید از دئودورانت در ناحیه زیر بغل خود استفاده کنید. اما باید منتظر بمانید تا پوست تان کاملا خشک شود.
همچنین اگر احساس می کنید که بدن تان شروع به تولید بوی بد کرده است، می توانید دئودورانت را در اواسط روز استفاده کنید. قطعا نمی خواهید آن فردی در اداره باشید که همکارانش را خفه می کند. زیرا واقعاً خجالت آور است. خوشبختانه شما می توانید به منظور دسترسی راحت تر، دئودورانت های کوچک برای استفاده در محل کار، همراه بردن در ساک ورزشی و یا حتی در کیف دوشی تان خریداری کنید تا در بین روز آن را به کار برید. علاوه بر استفاده از پودر بچه و دئودورانت می توانید از اسپری بدن، عطر و یا ادکلن نیز استفاده کنید تا از بوی بد ناخواسته در طول روز جلوگیری کنید.
کدام دئودورانت بهتر است؟
اگر ماموریت تان این باشد که بهترین دئودورانت موجود در بازار را بیابید، ممکن است کمی نا امید شوید. بدن همه افراد با یکدیگر یکسان نیست. بنابراین، دئودورانتی که بهترین دوست تان رویش قسم می خورد، ممکن است گزینه مناسبی برای شما نباشد. این اصلا موضوع ناراحت کننده ای نیست، زیرا محصولات زیاد دیگری در بازار موجود است. شما حتی می توانید در بین برند های مختلف، یک دئودورانت کاملا طبیعی یا دست ساز را انتخاب کنید.
اکثر گزینه های موجود در فروشگاه ها، ترکیبی از دئودورانت و ضد عرق می باشند. بنابراین اگر یک محصول از یک شرکت مشهور مانند Secret، Speedstick یا Dove انتخاب کنید و برچسب آن ها را مطالعه کنید، احتمال این که این محصول واقعا ترکیبی از دئودورانت و ضد عرق باشد، بسیار بالا است. اگر بخواهید مانع از بوی بد بدن و عرق کردن شوید، این گزینه خوبی برای شما است. اما اگر بیش از حد تعریق دارید، ضد عرقی که به طور معمول در دئودورانت شما وجود دارد، کافی نیست. در این شرایط، علاوه بر مصرف دئودورانت باید از یک ضد عرق قوی تر مانند SweatBlock استفاده کنید. دئودورانت های طبیعی و دست ساز خانگی، ضد عرق ندارند. این بدان معنا است که حتی اگر به ندرت عرق می کنید، باید از یک ضد عرق نیز استفاده کنید. اکثر محصولات طبیعی با مواد تشکیل دهنده گیاهی ساخته و با استفاده از روغن های اساسی، معطر شده اند. حساس دارید، دئودورانت های طبیعی بدون عطر خریداری یا تهیه كنيد.
بر خلاف دئودورانت، ضد عرق می تواند در هر جایی از بدن شما مورد استفاده قرار گیرد. به همین دلیل است که افرادی که مستعد تعریق بیش از حد هستند باید علاوه بر دئودورانت از یک ضد عرق بالینی قوی نیز استفاده کنند. محصولاتی مانند SweatBlock می تواند برای کاهش میزان تولید عرق در ناحیه زیر بغل، صورت، کشاله ران، و دست ها مورد استفاده قرار گیرد و نتایج آن بین 4 تا 7 روز ماندگار است.

اما بر خلاف دئودورانت، ضد عرق را باید شب ها قبل از رفتن به رختخواب استفاده کنید. مدت زیادی طول می کشد تا ضد عرق عمل کند. غدد عرق تان وقتی که خواب هستید، فعالیت کمتری دارند؛ زیرا زمانی که استراحت می کنید، دمای بدن به طور طبیعی پایین می آید. این بدان معنا است که ضد عرقی که انتخاب کردید، نیازی به انجام کار دشواری ندارد تا نتایجی که می خواهید را عیان کند.

اگر قصد استفاده از یک ضد عرق بالینی دارید، باید دوش تان را در شب بگیرید. سپس هنگامی که پوست شما کاملا خشک شد، از ضد عرق استفاده کنید و منتظر بمانید تا کاملا خشک شود (حدود پنج دقیقه یا بیشتر). پس از خشک شدن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به رختخواب بروید و اجازه دهید ضد عرق کار خودش را انجام دهد.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens