Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

11:15

براي تزريق فيلر لب به چه نكاتى بايد توجه شود؟

تجربه شخصی هدی بیوتی در مورد فیلر لب دلیل اصلی این که وبلاگ نویسی را آغاز کردم این بود که بتوانم تمام نکات دنیای زیبایی خود و بینش هایم را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم. قطعا فیلر لب (پرکننده لب) در حال حاضر داغ ترین درمان زیبایی به شمار می رود، بنابراین من می خواستم تجربه شخصی خود را در خصوص فیلر لب با شما به اشتراک بگذارم تا اگر قصد دارید این کار را انجام دهید، بهترین تجربه را داشته باشید. اما قبل از این که به تفصیل این موضوع بپردازم، می خواهم این را تأکید کنم که پیش از انجام هر روش درمان زیبایی، قطعاً باید در خصوص آن عمیقا فکر و تحقیق کنید. همچنین این کار باید صد در صد تصمیم خود شما باشد و اگر این گزینه شخصی خود شماست، اجازه ندهید که نظرات افراد دیگر آن را تغییر دهد. من در پنج سال گذشته مدام تزریق فیلر لب انجام دادم و ای کاش که قبل از تصمیم گیری برای تزریق فیلر، یک سری نکات را می دانستم!

در نتیجه ی کار با برخی از بهترین جراحان پلاستیک دنیا، چیزهایی را آموخته ام که هر فردی باید قبل از مراجعه برای تزریق فیلر بداند:

فیلر لب : 1. در مورد پزشک تان تحقیق کنید این قطعاً مهمترین موضوع است، و قطعاً چیزی است که من باید برای اولین بار به آن توجه می کردم. اولین تجربه من در واقع یک فاجعه به تمام معنا بود (پزشک پرکننده زیادی را وارد لبم کرد و همه را هم در مناطق اشتباه تزریق کرد، بنابراین به جای برجستگی، تنها ناهمواری روی لبهایم به چشم می خورد). لطفاً از اشتباه من پند بگیرید؛ بررسی ها را مطالعه کنید، تصاویر را به دقت ببینید و از همه مهمتر اطمینان حاصل کنید که یک جراح دارای مجوز یا متخصص پوست دارای مجوز کار تزریق تان را انجام می دهد.

یک پزشک خوب قادر خواهد بود اطمینان حاصل کند که لبخند شما در حد تعادل است و همه چیز به نظر صحیح و درست می رسد. البته که مشاهده تخفیف های شگفت انگیز در نت برگ یا تخفیفان وسوسه انگیز است، اما شما باید واقعاً مطمئن شوید که جراح یا پزشک تان بر کاری که انجام می دهد، مسلط است.

فیلر لب : 2. مقدار کم تزریق کنید، همیشه می توانید فیلر بیشتری دریافت کنید وقتی صحبت از فیلر لب می شود، سعی کنید به تدریج و در حجم کم فیلر دریافت کنید تا از داشتن لب های بیش از حد پر شده که ممکن است بعدها موجب پشیمانی تان شود، پیشگیری کنید. برخی از جراحان به شما اجازه می دهند نیمی از سرنگ را استفاده کنید و چنانچه به این نتیجه رسیدید که حجم آن کم است، طی چند هفته دیگر مابقی فیلر را برای تزریق مجدد دریافت کنید. فیلر لب : 3. واقعاً لازم است به این فکر کنید که چقدر بزرگ؟
قبل از این که حتی وقت مراجعه به متخصص را تنظیم کنید، باید در مورد چگونگی تغییر لب های تان به مدت طولانی و سخت فکر کنید. من در مورد خودم می خواستم لب بالا و پایینم برجسته تر و پر تر به نظر برسد تا ظاهری قلوه ای تر داشته باشد. بسیاری از اوقات، مردم احساس می کنند که پول خود را هدر داده اند، زیرا لب های شان به اندازه کافی تغییر نکرده یا بالعکس خیلی تغییر کرده است.

چنانچه مایلید تفاوت قابل توجهی رویت کنید، حتماً این موضوع را با جراح زیبایی خود در میان بگذارید. برای داشتن لب های قلوه ای، پزشکان باید فیلر را مستقیماً داخل لب های تان تزریق کنند، اما اگر لب های طبیعی تری می خواهید، به احتمال زیاد فیلر را به دور تا دور لب شما تزریق می کنند. فیلر لب : 4. قبل از مراجعه، خود را آماده کنید
هفته قبل از مراجعه تان نمی توانید از آسپرین، داروهای ضد التهابی مانند ایبوپروفن، روغن ماهی، انواع مولتی ویتامین ها یا ویتامین Eاستفاده کنید. هر یک از این ویتامین ها یا داروها خون شما را رقیق می کنند و می توانند باعث ایجاد کبودی شدید بعد از تزریق فیلر شوند. به همین دلیل بهتر است از مصرف الکل یا کافئین 24 ساعت قبل و بعد از مراجعه خود نیز اجتناب کنید؛

فیلر لب : 5. نوع و مقدار فیلر را با دقت انتخاب کنید فیلر لب : 6. روشی فوق سریع با نتایج تقریباً فوری فیلر لب : 7. اگر می توانید درد را تحمل کنید، از مصرف کرم بی حس کننده خودداری کنید فیلر لب : 8. خطرات فیلر را بشناسید فیلر لب : 9. انتظار هزینه ارزان را نداشته باشید! فیلر لب : 10. می توانید اثرات پرکننده را معکوس کنید باید اعتراف کنم اولین باری که فیلر تزریق کردم، به اندازه ای که باید در مورد جایی که قرار بود تزریق انجام بدهم، تحقیق نکرده بودم. ای کاش می دانستم که اگر پرکننده های اسید هیالورونیک را انتخاب کنید (که رایج ترین نوع فیلر هستند)، می توانید اثرات آن را با استفاده از هیالورونیداز (آنزیمی را که تخریب اسید هیالورونیک را تسریع می بخشد) به سرعت و با اطمینان خطر معکوس کنید.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens