Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

7:38

عوارض پیکرتراشی چیست و چه اثراتی روی بدن دارد؟

اگر به دنبال کاهش وزن معجزه آمیز در یک روز هستید، توصیه می کنیم پیکرتراشی را انتخاب نکنید. بهترین و اثر گذار ترین روش برای کاهش وزن تنها و تنها ورزش منظم و رژیم غذایی سالم است.
اما اگر قصد دارید به تناسب اندام فوق العاده ای برسید و تا بتوانید بدنی خوش فرم داشته باشید که همه ی لباس شیکتان به تنتان بنشیند، پیکرتراشی شاید تنها راه حل سریع برای شما باشد.عوارض پیکرتراشی
پیکرتراشی درمانی است که از چربی اضافه ی بدن خودتان استفاده ی بهینه می کند تا به حجم کلی بدنتان تناسب ببخشد.
این درمان که یک عمل زیبایی به حساب می آید غیر تهاجمی بوده و نیازی به جراحی و یا حتی بیهوشی ندارد و تحت بی حسی موضعی انجام می شود. به همین علت هم اصولا درمانی ایمن و کم عوارض است. مطمئن باشید عوارض جانبی آخرین چیزی است که باید در مورد این درمان نگرانش باشید. هرچند هیچ درمانی بدون عارضه ی جانبی نیست.
اما پیش از آنکه بخواهیم در مورد عوارض پیکرتراشی صحبت کنیم، بهتر است ابتدا کمی به خود این درمان بپردازیم تا با مزایای فوق العاده و ویژگی های آن بیشتر آشنا شوید. با ما همراه باشید. همانطور که گفتیم پیکرتراشی زیر مجموعه ی عمل های زیبایی و یکی از زیر شاخه های درمان لیپوساکشن محسوب می شود.
لیپوساکشن درمانی است که با استفاده از آن می توانید چربی های اضافه ی نقاط مختلف بدنتان را مستقیما بیرون بکشید. اما تفاوت عمده ی پیکرتراشی با لیپوساکشن دراستفاده ی مجدد ازاین چربی هاست.
به این صورت که طی فرآیند عمل پیکرتراشی چربی های اضافه ی خارج شده از بدن بعد از خالص سازی در دستگاه مخصوص دوباره به نواحی دیگر بدن تزریق یا به عبارتی منتقل می شوند. درست مانند فیلر های مصنوعی، اما این بار از چربی طبیعی خود بدن به عنوان فیلر طیعی استفاده می شود. استفاده از چربی طبیعی خود بدن باعث می شود تااندام ها چربی تزریق شده را راحت تر بشناسند و آن را به عنوان بخش جدید بپذیرند. به همین علت چربی تزریق شده راحت تر در بافت جدید جا می افتد و جریان خون به سرعت در آن جاری شده و ظاهری صد در صد طبیعی پیدا می کند.
پیکرتراشی درمانی برای لیفت بخش های بدن هم به حساب می آید. چراکه مثلا می توانید با چربی خارج شده از ران پا، باسنتان را لیفت کنید، یا با چربی اضافه ی بازو می توانید لیفت گونه انجام دهید.
به طور خلاصه پیکرتراشی درمانی است که چربی اضافه ی جمع شده در نقطه ای از بدن را برمی دارد و به نقطه ای که به حجم بیشتری نیاز دارد تزریق می کند. به همین علت هم نام آن را پیکرتراشی یا liposculpture گذاشته اند. چراکه پزشک درمانگر مانند یک مجسمه ساز بدن شما را برای رسیدن به اندام ایده آل تراش می دهد و از نو می سازد. طی فرآیند این درمان پزشک ابتدا بعد از معاینه ی ناحیه ی پر چربی، سوراخ کوچکی در پوست ایجاد می کند. سپس از طریق این سوراخ سوزن مخصوصی که به دستگاه مکنده متصل است را وارد بافت چربی می نماید. و بعد با حرکات رفت و برگشتی اقدام به استخراج چربی می نماید.
سپس چربی خارج شده خالص سازی می شود و آماده می گردد تا به نقاط دیگر بدن تزریق مجدد گردد. عمل تزریق در همان جلسه صورت می پذیرد.
شما بعد از چند هفته ی کوتاه، بعد از جا افتادن چربی در بافت بدن، می توانید به خوبی نتایج فوق العاده ی پیکرترشی را روی بدن خود ببینید.
تصورش را بکنید که شکم پر از چربی و حجیم شما می تواند طی یک جلسه کاملا به اندازه دلخواهتان برسید! پیکرتراشی شکم و پهلو رایجترین شکل از پیکرتراشی است. چراکه شکم اولین نقطه از بدن است که چربی های اضافه تمایل دارند در آن جمع شوند. همچنین حجم چربی جمع شده در این ناحیه هم بیشتر از سایر نقاط بدن است. پس عملا یک معدن چربی است که می تواند برای لیفت سایر نقاط بدن استفاده شود. اما نکته ی جالب و البته مهمی که در مورد پیکرتراشی وجود دارد این است که این درمان می تواند چربی های درون لایه ای بدن را هم بیرون بکشد. چربی های درون لایه ای چربی هایی هستند که حتی با ورزش و رژیم غذایی هم از بین نمی روند. عوارض جانبی پیکرتراشی بسیار کم بوده و این درمان در رده ی درمان های ایمن به حساب می آید. عوارض پیکرتراشی در حد عوارض عمومی هر گونه از عمل های جراحی و بلکه کمتر است.
این عوارض سطحی و موقت بوده و عموما خود به خود بعد از حداکثر چند هفته از بین می روند. عوارض جانبی پیکرتراشی عبارتند از: کبودی.قرمزی. ورم در ناحیه ی تزریق. درد خفیف گاه گاهی تا حدود دو هفته. البته به یاد داشته باشید که میزان عوارض جانبی مورد تجربه مستقیما به کیفیت کار پزشک درمانگر بستگی دارد. اگر قصد دارید درمانی ایمن با کمترین عوارض جانبی و بیشترین تاثیر را دریافت کنید، به شما توصیه می کنیم مرکز معتبری را برای پیکرتراشی انتخاب کنید.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens