Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

6:38

مراقبت هاى قبل و بعد از ميكرونيدلينگ جوانسازى پوست چيست؟

مراقبت های قبل از میکرونیدلینگ چیست؟

بهترین کار این است که قبل از درمان با میکرونیدلینگ از مصرف الکل و داروهای غیر استروئیدی ضد التهاب خودداری کنید زیرا باعث می شوند ریسک بروز کبودی پس از درمان افزایش پیدا کند. از استفاده از محصولاتی که حاوی سالیسیلیک اسید هستند و اغلب در پاک کننده های مخصوص صورت یافت می شوند اجتناب کنید.
در صورتی که از هر نوع دارویی که حاوی آسپرین است و سایر داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید حتما به پزشک خود اطلاع دهید زیرا مصرف آنها قبل و بعد از درمان باعث افزایش میزان کبودی صورت خواهد شد.
مراقبت های بعد از جوانسازی صورت شامل چه مواردی است؟
همان طور که همه ما به خوبی می ‌دانیم نور آفتاب برای پوست ضرر دارد و در صورتی که شما قصد انجام میکرونیدلینگ را دارید اجتناب از قرار گرفتن در مقابل نور خورشید یک عامل بسیار مهم تلقی می شود در غیر این صورت پوست شما دچار آسیب دیدگی خواهد شد.
سعی کنید تا جایی که امکان دارد پس از میکرونیدلینگ از قرار گرفتن در مقابل نور آفتاب خودداری کنید و در صورتی که قصد دارید بیرون بروید از کرم ضد آفتاب با عیار حفاظتی بالا استفاده کنید. از مصرف محصولاتی که باعث افزایش حساسیت پوست می شوند خودداری کنید.
کرم حاوی رتینوئید، محصولاتی که حاوی اسید هستند و محصولات لایه بردار منجر به خشک شدگی پوست و التهاب آن خواهند شد. برخی از این محصولات عبارتند از سالیسیلیک اسید و پروکساید و AHA/BHA که استفاده از آنها پس از میکرونیدلینگ خطرناک است.
به اندازه کافی آب بنوشید تا بدن شما دچار کم آبی نشود. افرادی که پوست آنها به شدت حساس است و ممکن است در صورت مصرف نکردن آب کافی و عدم استفاده از محصولات آب رسان دچار خارش و التهاب پوست شوند. باید بدانید از آنجایی که میکرونیدلینگ جز روش های زیبایی محسوب می شود تحت پوشش بیمه قرار ندارد.

به طور کلی هزینه انجام میکرونیدلینگ به عوامل متعددی از قبیل وسعت ناحیه که قرار است تحت درمان قرار بگیرد و مهارت و تخصص پزشک و سایر فاکتورهایی که پزشک برای شما توضیح می دهد بستگی دارد.

چه کسانی نمی توانند متقاضی درمان با میکرونیدلینگ باشند؟ اگر شما باردار هستید، دچار برخی بیماری‌ های پوستی خاص از قبیل اگزما یا پسوریازیس هستید، دارای زخم باز هستید، به تازگی پرتو درمانی انجام داده ‌اید و سابقه بافت اسکار پوستی را دارید نمی توانید متقاضی درمان با میکرونیدلینگ باشید. میکرونیدلینگ یک روش کاملاً تخصصی است که باید فقط توسط پزشک انجام شود. برخی از افراد به خاطر صرفه جویی در هزینه به سراغ روش های خانگی از قبیل رفع جای جوش با سیب زمینی، رفع جای جوش با عسل و حتی رفع جای جوش با طب سنتی می روند اما در واقع این روش ها تاثیری در بهبود بافت صورت ندارند.

شاید این روش ها هیچ گونه دردی را برای شما به وجود نیاورند و هزینه‌ ای را به شما تحمیل نکنند اما متقابلاً نتایج قابل مشاهده ای نیز از آنها به دست نخواهد آمد. اما میکرونیدلینگ با تحریک روند تولید کلاژن نتایج حیرت انگیز را به دنبال خواهد داشت و صورت شما را جوان و شاداب می کند. میل به زیبایی و زیبا دیده شدن یک پدیده کاملاً طبیعی در انسان است و همه ما دوست داریم از نظر دیگران زیبا و بدون نقص باشیم. گاهی اوقات وجود جوش روی صورت که از دوران نوجوانی به جا مانده است و ناصافی صورت را به دنبال دارد باعث می شود که ما اعتماد به نفس خود را از دست بدهیم و احساس کنیم صورت مان یک عیب بزرگ دارد.

اگر شما هم چنین حسی را در مورد صورت خود دارید و دوست دارید بهبود ظاهر آن بپردازید ما میکرونیدلینگ را به عنوان یک راه حل سودمند برای بهبود لطافت پوست به شما توصیه می کنیم تا علاوه بر رفع ناصافی صورت حداقل ۱۰ سال جوان تر به نظر برسید.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens