Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

8:12

پيكر تراشى شكم و برداشتن چربى چگونه است؟

خلاص شدن از شر چربی های اضافه ی بدن راه های متعددی دارد. همانطور که قطعا خودتان هم می دانید، اولین و موثر ترین راه برای رفع چربی های اضافه ی نواحی مختلف بدن، علی الخصوص شکم، ورزش کردن مداوم و گرفتن رژیم های غذایی است.
رژیم های غذایی بسیاری زیادی وجود دارند که همگی ادعا دارند می توانند باعث آب شدن چربی شوند، اما اگر تن به بازی این رژیم ها داده باشید حتما می دانید که بیشتر آنها آن تاثیری را که وعده اش را می دهند ندارند.
از طرف دیگر اما ورزش این مشکل را ندارد. هر ورزشی هم که باشد می تواند صد در صد در آب کردن چربی های بدن به شما کمک کند. اما مهمترین معضل ورزش هماهنگ کردن وقت لازم برای انجام مرتب آن است. علاوه بر اینکه برای کسی که سال ها چندان به ورزش علاقه ای نداشته و هیچگاه مرتب آن را انجام نداده، شروع یک برنامه ی منظم ورزشی اصلا خوش آیند نیست. و آن فرد احتمالا فقط برای مدت کوتاهی ورزش را ادامه می دهد. حال باید چه کرد؟

خب خبر خوب این است که راه های دیگری هم برای خلاص شدن از چربی وجود دارند. ممکن است تعجب کنید، اما شما می توانید چربی اضافه ی بدنتان را مسقیما بردارید. بله، اولین چیزی که به ذهنتان می رسد عمل جراحی است. درست هم هست. عمل جراحی قدیمی ترین جایگزین برای ورزش، جهت برداشتن چربی از بدن است.
جراحی لیپوساکشن یکی از معروف ترین درمان ها و عمل های جراحی زیبایی است که در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد.
اما برداشتن چربی به طور مستقیم حتما نیازی به عمل جراحی ندارد. بلکه شما می توانید بدون جراحی هم این کار را انجام دهید. اینجاست که گزینه هایی مانند لیپوساکشن بدون جراحی و پیکرتراشی خود را نشان می دهند. این درمان ها غیر جراحی و غیر تهاجمی بوده ونیازی به بیهوشی ندارند.
در ادامه ی مقاله همراه ما باشید تا بیشتر با روش های برداشتن چربی، مزایا و معایب آنها آشنا شوید. شکم رایج ترین ناحیه ی بدن است که چربی ها در آن جمع می شوند. به همین علت هم بیشتر عمل های جراحی برداشتن چربی روی ناحیه ی شکم انجام می شود.
برداشتن چربی با جراحی روشی است که می تواند تاثیر زیادی روی لاغر شدن ناگهانی شما داشته باشد، آن هم فقط در یک جلسه. اما با اینکه هنوز رایج است، چندان درمان ایمن و قابل اطمینانی نیست. اولا که خود درمان خطرات زیادی دارد و کوچکترین اشتباهی از طرف جراح می تواند هزینه های زیادی را برای شما به همراه داشته باشد.
دوما که اثر آن ممکن است چندان پایدار نباشد و چربی ها بعد از مدتی در پایگاه چربی تخلیه شده جمع شوند و فرد به حالت قبلی خود برگردد.
و سوما اینکه عوارض جانبی زیادی هم برای شما خواهد داشت. به همین خاطر است که علی رغم مزیت های ظاهرا فوق العاده ی جراحی یا لیپوساکشن با جراحی، این عمل زیبایی چندان توصیه نمی شود. همانطور که گفتیم راه های درمانی غیر جراحی هم برای برداشت چربی بردن وجود دارند. این روش ها که از قبیل لیپوساکشن بدون جراحی و پیکرتراشی هستند به بیهوشی نیازی ندارند و تحت بی حسی موضعی انجام می شوند. یعنی تا همین جا نصف عوارض جراحی را هم ندارند.
با انجام این عمل ها شما می توانید عملا به جای برداشتن چربی، آن را مسقیما از بدن خود بیرون بکشید.بله، با یک سوزن مکنده!
در ادامه بیشتر به نحوه ی انجام این درمان های غیر تهاجمی می پردازیم اما در حال حاضر بهتر است کمی بیشتر با تفاوت های لیپوساکشن و پیکرتراشی آشنا گردید.
روند انجام لیپوساکشن بدون جراحی با عمل پیکرتراشی شباهت زیادی دارد. هر دو آن بدون برش دادن پوست چربی را مستقیما از بدن بیرون می کشند. اما تفاوت اصلی آنها در مزیت فوق العاده ی پیکرتراشی است! بر خلاف لیپوساکشن که چربی های بیرون کشیده شده را دور می ریزد، پیکرتراشی تلاش دارد تا با خالص سازی آنها، ازشان استفاده ی مجدد کند. چطور؟!
پیکرتراشی درمانی است که از چربی طبیعی خود بدن برای لیفت اندام مختلف بدن استفاده می کنند. تصورش را بکنید که می توانید جای تزریق بوتاکس و تحمل عوارض خاص آن، با تزریق دوباره چربی بدن خودتان ،گونه هایی برجسته داشته باشید.
یا اینکه می توانید از چربی اضافه ی شکم که مدت های زیادی شما را آزار داده بود، برای لیفت باسن استفاده کنید.
پیکرتراشی درمانی برای تناسب اندام است، نه فقط کاهش حجم ایجاد شده ناشی از وجود چربی اضافه. در فرآیند درمان پیکرتراشی، پزشک سوراخ کوچکی در ناحیه ی تحت درمان ایجاد می کند و سپس سوزن مخصوصی که به دستگاه مکش متصل شده است را از این سوراخ وارد بافت چربی می کند. سپس با انجام حرکات پیش و پس رونده اقدام به مکش و بیرون کشیدن چربی از بدن می نماید.
نکته : بعد از انجام پیکرتراشی همواره ورزش های سبک را در برنامه ی روزانه ی خود نگه دارید و غذا های سالم بخورید تا بدنتان دوباره چربی تولید نکند.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens