Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

6:41

لیفت بینی با فیلر چیست؟

مردم آسیا به داشتن صورت های گرد و چشم ها و بینی کوچک معروف هستند اما اکثر افراد از وضعیت بینی خود رضایت ندارند. با توجه به این که بینی در قسمت مرکز صورت قرار گرفته اولین بخشی از این اندام است که به چشم همه افراد می آید. برخی از افراد اشکالات متعددی را در ظاهر بینی خود می بینند و به همین دلیل به دنبال یک روش معتبر برای اصلاح ظاهر بینی شان می گردند.ما در جهانی قرار داریم که به سرعت در حال حرکت به سمت جلو است و هر روز روش های جدیدی در عرصه زیبایی معرفی می شوند. با توجه به اینکه جراحی بینی یک روش تهاجمی است و دوران بهبود پس از آن طولانی می باشد اکثر افرادی که دوست دارند به اصلاح ظاهر بینی خود بپردازند به سمت روش ‌های غیر جراحی می روند. دو روش غیر جراحی برای اصلاح ظاهر بینی وجود دارد که عبارتند از: لیفت بینی با نخ و لیفت بینی با فیلر. در ادامه به توضیح نکات مهم در خصوص این روش های زیبایی می پردازیم. لیفت بینی با فیلر چیست؟
در گذشته هنگامی که درباره کوچک کردن بینی و اصلاح ظاهر آن صحبت می شد هیچ راهی به غیر از جراحی وجود نداشته و باید بیمار راهی بیمارستان می شد و تحت عمل جراحی قرار می گرفت و دوران بهبود پس از آن را سپری می ‌کرد تا بتواند بینی خود را اصلاح نماید. در برخی موارد جراحی بینی با برخی عوارض جانبی و طولانی بودن دوران بهبود همراه بود که این مسئله منجر به مایوس شدن بیماران می شد. امروزه به لطف پیشرفت هایی که در چند سال اخیر به دست آمده است دیگر نیازی به جراحی بینی نیست و می توان در عرض ۳۰ دقیقه به لیفت ‌بینی پرداخت. معمولا برای لیفت بینی با فیلر، از فیلرهای هیالورونیک اسید استفاده می ‌شود و به درون پوست تزریق می گردد. از فیلر برای شکل دهی بینی و افزایش دقیق حجم آن استفاده می شود. این فیلرها از هیالورونیک اسید ساخته شده اند که به طور طبیعی این ترکیب در بدن همه ما وجود دارد. برای تزریق فیلر پزشک ابتدا از کرم یا داروی بی حسی استفاده می ‌کند و پس از آن که بینی بی حس شد به تزریق ژل به درون تیغه بینی و نوک آن می ‌پردازد تا ارتفاع بینی و ظاهر آن را اصلاح نماید.

آیا لیفت بینی با عوارض جانبی همراه است؟
اکثر بیماران در محل تزریق دچار تورم و قرمزی خفیف می شوند و حتی در برخی موارد ریسک بروز کبودی افزایش پیدا می کند اما جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد چرا که طی مدت یک تا دو روز این عوارض جانبی از بین خواهند رفت.

در صورتی که تزریق فیلر توسط یک پزشک بی تجربه انجام شود ریسک بروز عفونت و عوارض حاد از قبیل مرگ پوست و از دست دادن بینایی مطرح خواهد شد. اگرچه این عوارض جانبی به ندرت به وجود می آیند مشاوره دقیق با پزشک و صحبت کردن درباره همه عوارض احتمالی کاملاً ضروری خواهد بود تا شما بتوانید جزئیات بهتری را درباره لیفت بینی با فیلر به دست بیاورید.

ماندگاری فیلر چقدر است؟

معمولاً نتایج حاصل از تزریق فیلر تا دوازده ماه باقی می ماند. در صورتی که تزریق به طور منظم تکرار شود نتایج حاصل از آن تا ۳۶ ماه نیز باقی خواهد ماند. البته این مسئله در همه افراد یکسان نیست و به شرایط جسمانی آنها بستگی دارد. لیفت با نخ بهتر است یا فیلر؟
این سوال توسط تعداد زیادی از افرادی که قصد انجام لیفت بینی را دارند پرسیده می شود. واقعیت این است که هر روش مزایا و معایب خاص خود را دارد. اگرچه انجام دادن هر یک از این روش ‌ها می ‌تواند به اصلاح ظاهر بینی کمک کند برخی از پزشکان ترجیح می دهند به صورت ترکیبی از این دو روش استفاده نمایند تا نتایج بهتری را به دست بیاورند. شما می توانید با توجه به مزایایی که هر یک از این روش ‌ها دارند به ظاهر دلخواه خود دست پیدا کنید و از نتایج به دست آمده لذت ببرید.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens