Cover art for podcast تهران اسکین

تهران اسکین

404 EpisodesProduced by berkehWebsite

با تهران اسکین ، هر روز جدیدترین اخبار پوست و زیبایی و لیزر گوش کنید

6:47

لیفت بینی با نخ چیست؟

با توجه به اینکه جراحی بینی یک روش تهاجمی است و دوران بهبود پس از آن طولانی می باشد اکثر افرادی که دوست دارند به اصلاح ظاهر بینی خود بپردازند به سمت روش ‌های غیر جراحی می روند. دو روش غیر جراحی برای اصلاح ظاهر بینی وجود دارد که عبارتند از: لیفت بینی با نخ و لیفت بینی با فیلر. در ادامه به توضیح نکات مهم در خصوص این روش های زیبایی می پردازیم. لیفت بینی با نخ چیست؟
به لطف پیشرفت علم و فناوری در عرصه پزشکی به جای جراحی بینی از لیفت بینی با نخ برای اصلاح آن استفاده می شود. در این روش از نخ های پلی دی اکسانون که ۱۰۰ درصد قابل جذب هستند و با بدن سازگاری دارند استفاده می شود. جالب است بدانید که شما می توانید مرخصی ساعتی بگیرید و برای لیفت بینی با نخ به پزشک خود مراجعه نمایید.

با توجه به کوتاه بودن دوران بهبودی در این روش شما می توانید فعالیت روزمره خود را به زودی شروع کنید. پزشک با استفاده از داروی بی حسی نخ های پلی دی اکسانون را در امتداد تیغه بینی قرار می ‌دهد تا ارتفاع آن را بهبود ببخشد. برای این کار پزشک نخ ها را زیر پوست قرار می ‌دهد تا علاوه بر بالا کشیدن نوک و تیغه بینی، فرایند تولید کلاژن برای تثبیت لیفت بینی را تحریک کند.

تعداد نخ های مورد نیاز بر اساس شرایط بینی فرد متقاضی درمان تعیین خواهد شد. در جلسه مشاوره با پزشک، تعداد نخ های مورد نیاز برای اصلاح ظاهر بینی شما مشخص خواهد شد. نتایج حاصل از درمان فورا پس از اتمام کار قابل مشاهده هستند و شما می توانید از ظاهر بینی خود لذت ببرید.

آیا لیفت بینی با نخ عوارض دارد؟ اگرچه نخ های مورد استفاده برای لیفت بینی قابلیت جذب توسط بدن را دارند معمولاً طی مدت ۶ تا ۸ ماه پس از درمان شروع به تجزیه خواهند کرد. نخ های پلی دی اکسانون توسط جراحان برای بخیه زدن اندام‌ های مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً بروز تورم و مقداری درد پس از اتمام درمان کاملاً طبیعی است با این حال این عوارض جانبی طی مدت چند روز از بین خواهند رفت.

ماندگاری نخ چقدر است؟
معمولاً نتایج حاصل از لیفت بینی با نخ حدود یک تا دو سال باقی می ماند اما در صورتی که شما پس از ۹ ماه دوباره برای اصلاح ظاهر بینی خود توسط نخ به پزشک مراجعه کنید بدون شک ماندگاری لیفت بینی با نخ بیشتر خواهد بود. با تحریک تولید کلاژن در بینی تا حدودی لیفت بینی دائمی است.

لیفت با نخ بهتر است یا فیلر؟
این سوال توسط تعداد زیادی از افرادی که قصد انجام لیفت بینی را دارند پرسیده می شود. واقعیت این است که هر روش مزایا و معایب خاص خود را دارد. اگرچه انجام دادن هر یک از این روش ‌ها می ‌تواند به اصلاح ظاهر بینی کمک کند برخی از پزشکان ترجیح می دهند به صورت ترکیبی از این دو روش استفاده نمایند تا نتایج بهتری را به دست بیاورند. شما می توانید با توجه به مزایایی که هر یک از این روش ‌ها دارند به ظاهر دلخواه خود دست پیدا کنید و از نتایج به دست آمده لذت ببرید. انتخاب یک پزشک با تجربه و کاربلد رمز موفقیت روش های مختلف زیبایی است. انتخاب پزشک خوب نکته مهمی است که نباید در لیفت بینی از آن غفلت کنید. برای انتخاب یک جراح خوب باید به موارد زیر توجه نمایید:

از پزشک خود بخواهید نمونه هایی از تصاویر قبل و بعد از لیفت بینی با تزریق نخ یا فیلر را به شما نشان دهد. از پزشک خود درباره تعداد بیمارانی که برای لیفت بینی او مراجعه کرده اند سوال بپرسید. از او بخواهید مزایا و معایب تزریق فیلر و نخ را برای شما توضیح دهد. از پزشک خود در خصوص تعداد نخ ها و نوع نخ مورد استفاده سوال کنید.

برخی از پزشکان از نخ ‌های بی کیفیت استفاده می کنند که متاسفانه نتایج خوبی از درمان به دست نخواهد آمد. استفاده از نخ مناسب یکی از رموز موفقیت لیفت ‌بینی محسوب می شود. یک پزشک با تجربه که سابقه زیادی در عرصه لیفت بینی دارد می تواند نتایج جالب توجهی را برای شما به وجود بیاورد.

Educational emoji reaction

Educational

Interesting emoji reaction

Interesting

Funny emoji reaction

Funny

Agree emoji reaction

Agree

Love emoji reaction

Love

Wow emoji reaction

Wow

Are you the creator of this podcast?

Verify your account

and pick the featured episodes for your show.

Listen to تهران اسکین

RadioPublic

A free podcast app for iPhone and Android

 • User-created playlists and collections
 • Download episodes while on WiFi to listen without using mobile data
 • Stream podcast episodes without waiting for a download
 • Queue episodes to create a personal continuous playlist
RadioPublic on iOS and Android
Or by RSS
RSS feed
https://anchor.fm/s/852dd90/podcast/rss

Connect with listeners

Podcasters use the RadioPublic listener relationship platform to build lasting connections with fans

Yes, let's begin connecting
Browser window

Find new listeners

 • A dedicated website for your podcast
 • Web embed players designed to convert visitors to listeners in the RadioPublic apps for iPhone and Android
Clicking mouse cursor

Understand your audience

 • Capture listener activity with affinity scores
 • Measure your promotional campaigns and integrate with Google and Facebook analytics
Graph of increasing value

Engage your fanbase

 • Deliver timely Calls To Action, including email acquistion for your mailing list
 • Share exactly the right moment in an episode via text, email, and social media
Icon of cellphone with money

Make money

 • Tip and transfer funds directly to podcastsers
 • Earn money for qualified plays in the RadioPublic apps with Paid Listens